Sağlıklı ve doğal beslenen, ağzının tadını bilen gurme cinlidir.
Müptezel herifler her bir boku yeme gayretine giriyorlar maaşallah.
Herifcioğlunun heykel sanatçısı olduğu, yaptığı balmumu heykel ile dikkat çekmek için böyle birşey yaptığı ile ilgili bir haber okumuştum, kulaktan kulağa tayvanlı olur çinli, çin deyince doğu türkistan eklenir, orada hamile kadının karnı yarılarak çıkarılan ceninin yendiği söylenir vs. Vs.
Fetocuların örgüt olduğu yıllarca söylendi kimse inanmadı ama vöyle fake haberlere herkes atlıyor maşallah.
Çinlidir o cinli olsa duramazdın.
kesinlikle gerçek olmayan haber ve fotograflardır. buyrun haberin gerçek şekli;

http://www.milliyet.com.t...galeriid=6244#galeriStart
oyle bir cinli yoktur efendim. sakin olalim. infiiale yer vermeyelim. * ben de bir haber sitesinde bunlarin ozel bir gunde, ozel bir amacla yapilmis olan bebek seklinde pastalar oldugunu okumustum. ancak haberin teferruatini pek hatirlayamiyorum. bu haber okuyunca bu olayin gercek olmadigina milyon kere sukur etmistim...
ilgili haberin geçtiği hürriyet'te, söz konusu fotoğraftaki etin ördek eti olduğu ve resimde dikkat çekmek adına pişmiş ördeğe oyuncak bebek kafası koyulduğu belirtiliyor. yani anlayacağınız okumamakta ısrarcıyız aslında.
şehir efsanesi hâline gelip , kabak tadı vermeye başlayan saçmalık.
(bkz: ben bunun yalan olduğuna inanmak istiyorum)
yediğin yerden sıçasın emi durumu.
resimleri görüldüğüne insanı Türk olduğuna binlerce kez şükrettiren soysuz ırk.

(bkz: Çekik gözlü pezevenk)
afrika kabileleri dışında* yamyamlığa izin verilen başka bir yer yoktur. dünyada ceninler ölüyor diye kök hücre araştırmaları yasaklanırken, 4 tane sahte resimle bakıyorum ki baya bir insan gaza gelmiş. bu kadar saf olmayın arkadaşlar...
çin'de çok bulunan çinlidir. karalama çabası falan da değildir.

kendi ülkesine karalama yapıldığında karalama çabası değil, başka ülkede oldu mu karalama çabası di mi?
Şahsıyla konuştuğum çinli*. Diyor ki bu ceninlerde bi mübareklik** varmış boşa gitmesin diye yerlermiş.*
sana yesyeni küfürler hazırladım, şöyle içeri geç diye buyur edeceğim çinlimsi.
hiç inandırıcı gelmeyen bir insan evladının ırkı ne olursa olsun bunu yapabileceğini düşdürmeyen durumdur. ancak gerçek olması durumunda nasıl olurda kimse karşı çıkmaz büyük devletlerin gücü küçük devletler üzerinde hakimiyet kurmakmıdır sorularını sormak isterim.
suyuna havuç doğrayıp çorba niyetine içerler aynı zamanda.

sadece bu değil ki, en meşhur yemeklerinden biri "ejderha ve kaplan" adı verdikleri yemektir. burada bahsi geçen ejderha bildiğimiz yılan, kaplan ise bildiğimiz kedi'dir. fakat bu yemek(!) çin'de kedi'yi ansiklopedilerden görebilen bir nesil var olduğundan (yemişler olsa gerek hepsini) tıpkı cenin gibi oldukça pahalıdır. (350 $ civarı)

çok enteresan bir yemek zevkleri daha var ki şu şekilde; balık kaynar suya sadece kafasından sokularak özel bir yöntemle şoklanıyor ve ölmeden işkence çekmesi sağlanıyor. tabakta canlı canlı kıvranırken müşteriye servis ediliyor. eğer balık müşteri kesip parçalayana kadar veya servis sırasında ölürse bu çok büyük bir müessese ayıbı olarak nitelendirilip özürdileniyor tekrar canlısı getiriliyor.

cenin yiyen insan olamaz zaten olsa olsa çinli olabilir.
insanımsılık.
sübyancı yamyam.
(bkz: boku yer bunlar)
ismini bilahare vereceğim, orta metrajlı üç "ekstrem" filmden oluşan çekik gözlü millet yapımında, filmlerden birine genç ve güzel kıldığı iddiasıyla konu olmuş insan.. filmdeki görüntüler de epey inandırıcıydı da adı üstünde fantazik yaklaşımlar bunlar..
neden bütün hastalıkların , insanlatı kırıp geçiren virüslerin oralardan çıktığını anlamamıza sebep olan ve eğer fake resim değilse allah belanızı versin diyeceğim hadise.
ne bok bulsa yiyecek olan çinlinin cenin yiyen versiyonudur.
çin değil tayvan'dır efendim.

coğrafya bazlı cehalet burada da gösterir kendisini. her çekik gözlüye japon demek, her asyalıyı potansiyel tayvan fahişesi sanmak gibi. oysa burdaki olay da çin veya japonya'da değil tayvan'da gerçekleşmektedir.

düzelti: uygulamanın ana vatanı tayvandır. çin, pilot uygulama sahasıdır.
sonunun 0-6 yaş tüm çocukları yemek olan beslenme çeşidi. (bkz: bok yesin it oğlu it)