bugün

kesinlikle katıldığım,yüreğmi koyduğum,başlatma fikrini bulanı tebrik ettiğim harika kampanyadır.
(bkz: hah bi bu eksikti)

şöyle bişey olsa daha iyi olur bence;

(bkz: televizyon yayınlarında belgesel kapsamına girmeyen yedi ve daha fazla bölümlü programların yasaklanması hakkında kanun)
(bkz: her mahalleye bir tenis kortu yapilsin)*
(bkz: kaybolmayan sakiz istiyoruz) * *
sonuna kadar desteklediğim bir kampanya
(bkz: o değil de bi emmanuelle vardı noldu ona)
türk tv tarihinde gelmiş geçmiş en güzel, en can alıcı dizidir. öyleki her karakteeriyle insanları kendine bağlayan hayat değil hayatlar öyküsüdür birnevi.
sanırım yetkililerce dikkate alınmış olmalı ki pazartesi günleri saat 10.00'da tekrarı yayımlanacak, başarıya ulaşmış kampanyadır.
(bkz: sağcı solcu dizileri bitsin kampanyası)
(bkz: dizi üzerinden politika yapmak)
lütfen lütfen lütfen yeniden yayınlansın dediğim kampanyadır.
düzenli izlediğim, çok beğendiğim, bitmesine üzüldüğüm dizinin yeniden yayınlanması için başlatılan sonuna kadar desteklediğim kampanya.
doğrudur.yayınlansındır. böylece hanım televizyonun başında dünyayla ilişkisini kesmişken ben ayaklarımın ucuna basarak, ellerimde ayyakkabılarım, görünmeden evden çıkıp kahveye gidebilirm. evet yeniden yayınlansın.
akşamları saat 18:00 da yayınlanmaya başlicak..yani en azından fragmanlarda öyle gördüm.bilgilerinize*
edit:Sabahları 10da imiş.özür diliyorum
son bölümde nazımın şiğirinin okunduğu sırada ağlamışlığım vardir kaliteli bir yapımdır. yeniden başlaması sevindiricidir.
cennet mahallesi,çocuklar duymasın,büyük yalan vs vs dandik dizilerdense gelmiş geçmiş en baba türk dizisi yayınlansın dedirten durum.
amacına ulaşmış kampanya fakat sabahın 10 unda kim izler ki???
keşke hiç bitmeseydi de yeniden yayınlanmasına gerek kalmasaydı. madem bitti evet evet lütfen tekrar, yeniden bana en uygun olan zamanda yayınlansın.
makul bir saatte misal olarak ana haber öncesi verilecekse şiddetle katılınması gereken kampanyadır.
şimdilerde sabah saat 8de yayınlanan dizidir.
60 ve 80 ihtilalini olabilecek en guzel sekilde anlatan dizi. donem dizisidir, donemi bitmistir. bazi seylerde israrci olmamak ve kabullenmek lazim.
10 kere yayınlansın 10 kere izlerim dediğim ender dizilerden biri olan hatta tek yerli dizi olan çemberimde gül oya'nın yeniden yayınlanması fikri. bence gayet mantıklı, yeni neslinde böyle bir kaynağa ihtiyacı var zira.