bugün

sırf arkadaşı olduğu için okan bayülgenin programında olan adam.
sebepsiz yere götü kalkık bi adamdır. kim neden sever anlaşılmamıştır. hiç bir orjinalliği yoktur. uslanmadım içimdeki çocuğu öldürmedim sistemin çarkları kimse beni düşürmedi ben indim... söylemesi en olası lafları söyledi
solcuymuş. her zaman sol ideolojiye sahip olmuş. ve hep mücadele vermiş ve vermeye de devam edecekmiş.

gözünüz solcu görsün ey ahaliiiii...

hah!
severiz sevmeyiz başka bişey.. (ki ben sevmem)

ama deyin ki cem özer'den yastık altı hikayesi dinlemedik.
cuma akşamları laf lafı açıyor'u beklemedik.

cevabım tektir,demek ki yaşın yetmemiş.
nurgül yeşilçay'dan 20 dakikada anlaşmalı olarak boşanan oyuncu.
nurgül yeşilçay ın kendisi gibi kafası ötelerde gezen bir adama bu kadar uzun süre tahammül etmesini sağlayabilmesi açısından kafası bilimsel araştırmalara konu olması gereken tilki.
ne yaparsa yapsın itici olmaktan kurtulamayan adam. nurgül yeşilçayın eski hedesi.
antipatik kelimesinin tam karşılığıdır.
nihat doğan'ın çıldıracağı açıklamalarda bulunmuştur. "bir dönemin banu alkan'ı gibidir, seda sayan'ın eteğinin altından çıkmıştır" gibi ilk defa doğru cümleler sarfetmiş zat.
nihat doğan üzerinden prim yapmaya çalışacak kadar düşmüştür.
kendisini, olduğundan daha nitelikli göstermeye çalışmak gibi bir gayreti var. olduğu gibi kalsa, vasatın çok çok üzerinde olduğu bir gerçekken üstelik.
laf lafı açıyor dan beri severim ve bu ülkeye fazla gelenlerden olduğunu bilirim... taaa muzaffer abayhan'la program yaptığı dönemlerde ben de küçücük bir veletken kendisine bir şiir yazıp göndermiştim inter star adresine ama o dönemlerde onca mektup arasında eline geçti mi bilmem artık... hem de akrostiş bir şiirdi aklımda kaldığı kadarı ile;

Cemkolik olduk son günlerde
En iyi program Star'ın düğmesinde
Muzafferle kapışmalar, konuklarla uğraşmalar

Ömür program canım harikasın Cem Özer
Z
E
R

aklımda bu kadarı kalmış... şimdi tamamlamak da olmaz... iyisi mi böyle kalsın... *
kürt meselesi gömleğinin kendine bir beden büyük geleceğini tavsiye ettiğim ex-ünlü.

ha gerçi kendisi iki gömleği üst üste giyiyordu bir aralar, onla alakalı olabilir.
kürlere özerklik verilmesini isteyen sanatçı.
(bkz: sen neyin kafasısın birader)
(bkz: çok içmiş lan bu)
bol keseden türkiye'yi birilerine vermiş sunucu eskisi.

- antepi italyanlara, adana'yı fransızlara, nişantaşını'da kendime veriyorum.

(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
kariyerinde göktaşından hızlı bir şekilde düşüşe geçen adam.
kürtlere özerklik verilsin diye saçmalamış olan sanatçı. gitsin bir tarihine baksın çok mu kolay kazanıldı bu topraklar ? damadın babasından oğluna bilmem kaç yüz km toprak olarak mı görüyor bütün olayı anlamış değilim, şunu çok iyi biliyorum. Sınırlarda rüzgar esse kayalarımızın üstündeki tozu bile vermeyiz biz. öyle bir milletiz. uyanık olun akıllı olun. her şey bu kadar basit değil.

ağızdan çıkan kelimelere dikkat etmek lazım.
kapiçunosunu yudumladıktan sonra, iphoneuna kısa bir göz gezdirip etrafına "ehhh" diye baktığı bir kafeden memleketin umumi manzarasına yönelik bir yaklaşımda bulunmuş eski talk şovcu.

hayır, bu kadar mı uzaksınız yaşadığınız ülkeye?

dağdaki adamların gitar eşliğinde fotoğrafları da çıktı bu ülkede, bebek katili değil de sanırsın zenginden alıp halka veren romantik abiler, ablalar, robin hoodcuklar.

konuşulmaksa meramın buyur konuşuluyorsun, konuşulacaksın. iyi ya da kötü farketmez diyorsan.

hadi kendi ülkeni, insanını, hassasiyetini bilmiyorsun bari tarihini bil. türkiye kurulurken de yunanistan'dan özerklik istemişti, değil mi?

kürtlerin çoğunun gündemi bile değil o senin dediğin. sol bacağını sağ bacağının üstüne atıp "eehhh" diyerek ahkam kestiğin lüks kafeden baktığın türkiye manzarası öyle görünebilir ama değil, gerçekten değil. tamam hiçbir şey dört dörtlük değil, hatta iki dörtlük de değil. ama senin gördüğün dostum, gerçek bile değil.

ille insanlara birşeyler vermek istiyorsan buyur önce okulunu, hastaneni yaptır doğuya. bir iş kur, kar amacın da olmasın; var zaten. hem insanlık adına değil mi bütün bu konuştukların. iki çocuk okut doğudan, iki işsize iş ver. iki kişinin karnını doyur. yetmedi ise bir tek evsizi evine al hazır boşanmışken. evdeki papağanına kedine köpeğine, yalına tatiline havuzuna kuaförüne verdiğin harcadığın bir aylık parayı ver, ondan da geçtim yarısını, çeyreğini ver. ondan sonra konuş konuşacaksan.

okumuşu ayrı dert bu toprağın insanının okumamışı ayrı dert.

edü: yazım yanlışı.
sana mı kaldı bunları konuşmak? dedirten çerkeslerin yüz karası komedyen eskisi. piyasadan silinmiş gitmişsin, karın seni terk etmiş e bir numaran da kalmadı artık gıda işine falan gir. sanane dağdakinden? özerklik verelimmiş... bir akıl sizde var anasını satayım.
reklam kokan hareketlerle gündeme gelmeye çalışan ancak baltayı taşa vurduğundan habersiz kişi.
kürtlere özerklik diye gündem yaratmaya çalışan başka bir dengesiz. dinleme geç piyale.
kürtlere özerklik isteyen, babası çerkez, anası ermeni olan bir komedyen.
''kürtlere özerklik verilsin'' dediğini duyduğum, eğer doğruysa iki gün sonra gelen tepkilerin ardından yaa, ben orda kürt demedim, kürklere özerklik verilsin dedim yanlış anlamışsınız ahahahaaaaahaaaahaaaa diye bayat boktan esprilerle gündem değiştireceğine inandığım şahıs.

bence bu ülkeye şu ana kadar yapamadığı hizmetler için teşekkür edip papua yeni gine ye falan gönderilmeli.
ayıp etmiştir:

(bkz: cem özer in teröre karşı bulduğu çözüm)
nurgülle ilgili haberlerde de yer alamıyorum artık ne yapsam da ilgi çeksem en iyisi şu kürt meselesine dalayım ve onlara bir özerklik isteyeyim diyen ünlü bozması.