bugün

aslında gülüyodur, ona sinir olduğu için gülmüyorum diyordur. yani bildiğin yolancıdır.
öldürülesi insandır, inanmıyorum yani böyle cibiliyetsizlerle aynı oksijeni paylaştığıma, cem yılmaz'a gülmemek ha... herkes gülüyor kuzum, sike sike güleceksin.
toplumumuzun yaklaşık yüzde 40'ı kadardır.
gülmekten yorulduğu için gülmüyordur diye tahmin ediyorum...

tamam yaşı biraz geçkin insana, ya da geri kafalı bir insana çekici gelmez...

onlar da neye gülüyor ki zaten?
(bkz: başıma bir iş gelmeyecekse ben gülmüyorum)
--spoiler--
folklorik olarak sana saygım var ama buna da gülemem totem.
--spoiler--
cem yılmaz'a gülen insanlar gibi kemalist, ergen ya da özenti değildir. insan farklı bulduğu şeylere güldüğü için hiç bir fikir üretememiş, hiç bir gözlem yapamamış insanlar güler cem yılmaz'a. şahsen ben izledim bütün gösteriyi hiç gülmedim ya da bir ya da iki yerde gülmüşümdür. koltuğunda uturup ya da internet başından cem yılmaz'ın her söylediğine gülenler kesinlikle kendilerini kabul ettikleri grupta öyle davranılıyor diye yapıyorlar bunu. bir nevi grup davranışı. tıpkı: bir gram kültürü olmadığı ve yapılan göndermelerin yüzde 93ünü anlamadığı halde karikatür dergileri okuyan özentilerde olduğu gibi. bu tipler bir de hava vermek için:''5 yaşımdan beri leman okuyorum ben.' filan der. yazık lan.. ergenlikten asla çıkamayacaksınız da çoğunlukta olduğunuz için azınlıkta kalan 'sağlıklılar' da tehlikede..
sevgilisinden ayrılmı$ insandır. **
kime güleceği merak konusu olan insandır. ama elbette cem yılmaz güldürmeyedebilir bazı bünyeleri.
kanal 7'de her akşam fıkralarla türkiye programını izlediği için artık gülmeye mecali kalmamıştır.
Abla daha önce hiç güldü mü ?
cem yılmaza gülmeyen insan ayıp etmektedir ama tt arena reklamındaki ayhan gibi yarım kiloluk espriye bir kilo gülerse daha bir ayıp etmektedir
(bkz: ağzı açık ayran budalası)
daha önce hiç gülmemiş insan olabilir. yoksa gülmemesi çok zor. *
yüz kasları çalışmayan insandır. malum gülmek için kasların çalışması gerekir.
aziz nesin'in tabiri ile %40'lık kesime dahildir. zaten cem yılmaz bu yüzden çok meşhurdur ve çok kazanıyordur.
hangi kanaldı? ... reklam arasında çıkan aşçı şapkalı maymuna katıla katıla gülebilir. ben bu kıyası tattım ve iliklerime kadar hissettim. yaşamayan bilmez.
bide şu versiyonunu gördüm bu tür insanın, "koynuna koynuna bişeyler konuşuyo o adam kendi söyleyip kendi gülüyo ben hiçbi şey anlamıyorum" .... işte.
espri anlayışına hastayım kardeş?
gülme çipi yanmıştır ya da kulakları sağırdır.
(bkz: kasıntı)
filmi film izlemek adına değil de, film boyunca acaba bu film güldürür mu sorusunun derdine düşüp keyif almaya çabalamayan insan topluluğudur.
Cem Yılmaz'a gülmeyen insan gülmemeye programlı insandır.
''cem yılmaz'a değil yaptığı esprilerine gülüyorum.'' diyen insandır. ilginç.
nelere güldüğü merak edilen insandır.
bunlardan teki benim en yakın arkadaşım.
ve tartışmalarımız bu konudan çıkıyo.
yav arkadaş, tabi ki de zorla bişeye güldürcek değiliz, insanların mizah anlayışına karışacakda değiliz ama cem yılmaz'a neden gülmez bi insan? kimse gibi taklit yapmıyo, şive komedisi yapmıyo. tabulardan bahsediyo genellikle ve dili komik. bu adamın bildiğin herşeyi komik. gülün amnkym, bu adam komik!
iğrenç reklam filmini görünce kanal değiştirmek için kumandayı yana yakıla arayan insandır.
kasa kasa kendini yiyip bitiren insandır.