bugün

büyük planlarının olması anlamına gelir.
rahmi koç'u bilmem de cem uzan kesin oy istemek için yapmıştır öyle bir şey.
yakında kiliseyi filan da dolandırır.
(bkz: cem uzan ve rahmi koc un gotik olmasi) *
doğruluğu ne kadar tartışılır bilinmez ama papa'nın yönettiği ayini dinlemeleri kaynak olarak gösteriliyorsa bu duruma vay hâlimize. bir şeyler kazanmak için bazınlarının; başka bazı insanların "tırnak kesmeleri"nden bile medet umar hâle geldilerse...

gerçi eğer papa'nın ayiniyle katılmalarıyla ilişkiliyse; ben de bizzat vatikan'da bir pazar aynini izlemiştim bir vakit. "ne yapar bu adamlar ayinlerde, nasıl geçer?" diye merakla. hatta st. pietro meydanın'da o zamanın papası jonh paul ii kutsamıştı da beni.

merak işte, kedinin de başına ne gelirse meraktanmış ya; o hesap...

sonra demek beni de görselermiş "aha la aha, katolikmiş bu" diye peşime düşeceklermiş. ama yok lan, ben sade bi vatandaşım; reytinglerini yükseltemem ki. ne haddime benim! kendimi ne sanıyorsam artık...

senin ne işin var lan koskoca koç'sun, otur evide kağıt oyna!

ha öte yandan adam katolikse katolik, misyonerse misyoner. ama bunları kanıtlamadan bir şekilde bok atılması... diyeceğim o ki, ya lan ben neyse bi şey demiyorum!
(bkz: cem uzan ın katalitik işine girmesi)
isteyen istediği ayine katılır, kime ne sözlüğe ne bize ne. ikinci olarak hristiyan olsa nolur yani. ama pardon unutmuşum bu ulkede kiliseye gitmekte, camiye gitmekte , dini inancını en ufak derecede yaşamakta büyük ayıptır, ne de olsa kamusal alan her yer türkiyede. hatta yıldız teknik üniversitesinde namaz kılmak bile yasaklanmıştır bu uğurda çok muhteşem rektör tarafından.
olsalar ne olur olmasalar ne olur zira (bkz: senin dinin sana benim dinim bana)
cem uzanın maçlarda izlediğimiz reklamlarına bir yenisi daha eklenebilir bu olayla birlikte.

(bkz: her mahalleye bir katolik kilisesi)
(bkz: kime ne)
o zaman papa da müslüman oldu diye düşündürten saçmalama.
"koç'un uzan'madığı başka yer kaldımı yaşşaklarımdan gayri? "

(bkz: nan ilginç nan)
(bkz: fethullah gulen in papa nin elini opmesi)
tüme varımın en güzel sonuçlarından biridir. aynı hesaba göre ben taksimdeki ve büyük adadaki kiliselere gittiğimden hristiyan, nevaşalom sinagogunda düğüne gittiğim için yahudiyim. neyseki geçen gün aman tanrımyerine aman allah ımkullandım.
papanın yönettiği ayini dinlemeleri sonucu varılan tahmindir.

kimseyi ilgilendirmemektedir.

hastalıklı zihniyetlerin ürünüdür.
(bkz: katolik olamazlar demedim ki adam olamazlar dedim)
her ikisi de yan yana mamaz kılarlar.