bugün

türkiyedeki en sevmediğin kişilerden biri.
ben orada konuk olsam bunun ağzını burnunu kırarım. şiddet bazen güzel şey.
Yine piyasaya çıkmıştır, athena Gökhan, Şahan gökbakar ı falan diline dolamış.

Arkadaş yemin ediyorum anlamıyorum, bu feto yalakalığı yaptı, şakşakçılık yaptı, simdi de kalkmış herkesi fetöcü olmakla suçluyor, ergenekon balyoz olaylarında mahkeme salonunda pis pis sırıttı bu adam hala gazeteci sıfatını taşıyıp yazılar yazmaya devam ediyor.

En baba akp taraftarının bile bu durumu sorgulaması lazım yav.

Sedat peker de tükürdüğünü yaladı zannımca.
Ucuz basit Bi yaklaşım, böyle şeylere gerek yok.
Sedat peker'e karşı çıt çıkaramayan korkaklar, konu bir kadın olunca kabadayı oluyor.
Sedat peker'i sevmem ama adama helal olsun. Bu ve bunun gibi itlerle güzel uğraşıyor..
Gazeteci gibi gazetecidir, hani ne oldu sedat peker iniz esip gürlüyordu, hafta sonuna kadar özür dilemezse şöyle olur böyle olur diye?

Ne Cem küçük özür diledi nede Sedat birsey yapabildi. Sedat sustu kaldı.
Bir daha Sedat Peker hakkında bir şey yazamaz.
Bazı insanlar rezildir.herkes bilir.

Ama tescil gerekir.

Umarım Sedat Peker bize bu iyiliği yapar.
kendisi sağlam bir süzme,bademlenmiş bir yalamadır.yalaması sayesinde bir hayat yaşadı.demek ki normal bir şey yaşamamış ki mesaj verildi kendisine bakalım bu defa nasıl yalayacak cem küçük yoksa büyük mü yalayacak.
Gidici galiba. 2015 Kıbrıs tatilinde ne yaşanmış olabilir acaba? Ülke tam komedi. Doğruları söylesin diye mafyadan medet umar hale geldik. Bu bile bize zül olarak yeter.
Sedat Peker'in adaya veda ettirdiği sıradaki kişi olacak anlaşılan.
Köşe yazısında emeklilik sinyalleri verdiği rivayet edilen kişi.

--spoiler--
Bazı kariyeristler çocuklarının büyüdüğünü bile anlamıyor. işine fazla odaklananlar önündekini göremiyor.
Bazen insanlar ne zaman bırakacağını bilmiyorlar. Batı’da görüyorsunuz, zirvedeyken bırakanlar oluyor. Ya da emekli oluyor.
--spoiler--
istemeden de gerçekleri ortaya çıkaran über büyük gazeteci .
CEO'sunu yiyen adam.
Ama mide bulandırıyor.
patronuyla lgbt onur yürüyüşlerine katılması muhtemel gazeteci...
tgrt de sabah porgramı yapıyo, akşam tartışma programı yapıyor gece de spor programı. her şeyde otorite . babasının malı gibi kullanıyo işte .
"Sezen Aksu kemalist bir kadın, kemalistler ona niye nefret besliyor acaba" diyen biridir.

Siyasi bilgi birikimi bakımından noksandır.
netflix ten devlet düşmanı ilan ettiği şahan gökbakar ın filmlerinin kaldırılması için twit atmıştır.

netflix de kara kara düşünüyordur şimdi.
yeryüzünde daha sevimsiz bir figüre ender rastlanır.
görsel

Kimlerdenmiş.

Şaşırmadik.

Swh.
Bu adamı izledikçe Türkiye gazetesi okumadığıma şükrediyorum. Sırf iktidar yanlısı olacağım diye karşılığı olmayan sözler söylüyor...
Ayrıca cemaat yanlısı yazılarını unutmadık...
gülencidir. gülencinin allahıdır.

görsel
Sedat Pekeri kızdırmış anlaşılan. Yoksa sedat Peker bunun gibi parazitleri adam yerine Koymaz.
soyadı gibidir. ama sedat reis bunu da patlatacak eminim.
kartlar yeniden dağıtılıyor. taşlar yeniden diziliyor.
yandaşlar hapı yutuyor.

sedat peker çok şeyi değiştirecek gibi.