bugün

(bkz: cem ceminay gafları)
lig tv'de ts-gs mac oncesi programinda partneri memduh'la gorulmustur kendileri. yine degisik tiplemelerle sezonun ilk yarisindaki maci kendilerine has bir sekilde yorumlayarak yarmislardir. bilmiyorum diger maclarda da yapiyorlar mi ama ilk defa denk geldim bugun. keske diger maclarda da yapsalar. guzel olmus lan.
az önce uludağ üniversitesi eğitim fakültesi civarlarında dolaşandır.
köşe yazarlığını kesinlikle beceremeyen insandır. yazacak adamakıllı konu bulamıyor. bulduklarını da iğrenç bir üslupla yazıyor. sözlükte yazar olsa troll damgası yerdi eminim.
harbi harbi köşe yazısı yazacam derken sıçıp sıvayan mahluktur kendisi. yazma birader hayır bi okuyayım belki matrak bişeyler yazmıştır diyorum nerde. her geçen gün de kötüleşiyo yazıları.
zamanı çoktan bitmiş, radyoculuk adına sadece canım türkiyemle yürüyen, çene yuvarlayarak konuşma tarzının çoktan bayatladıüını düşündüğüm radyocu.
on beş senedir zevk ile dinlediğim, ne zaman ki bonbon funda denen ukala kadınımsı partneri olmuştur dinlemeyi bıraktığım radyocu.
nedir o kadının hali öyle nefret ettirdi beni radyo dan yahu...
çapkın ve havalı bir sese! sahip bir erkeğin bir şeye benzemeyeceğinin en şahane kanıtı, mullet kafa, kurbağa ile iguana arası adam!
ingilizcesi acun ılıcalının ingilizcesini milyon kere katlar. (bkz: acun ılıcalı ingilizcesi)
Canim turkiyem sloganini turkiye ye sevdiren adam.
Radyocu.
cem ceminay içinde cem'ciğimi barındırıyor, zorlasan cimcime'yi barındırıyor.
yeni kurduğu radyosu oldukça kaliteli yayın yapan radyocu kişilik. tatil sebebiyle programına ara vermiş.
a haber'de her gece uykusuz her gece isimli gece programı yapan ve birbirinden ünlü konukları ağırlayan radyocu, sunucu kişilik. yıllar önce power fm'de yaptığı bir program vardı ta o zamandan beri dinlerim kendisini. birde radio ceminay isimli kendi radyosunu kurmuş ve internet üzerinden yayına başlamış, saygılar kendisine buradan.
91.2 slowradyo da yeniden program yapmaya başlayan sevilen radyocu.

07.00 / 10.00 arası.

not: yanına bi daha partner olarak bonbon funda gibi gıcık, ukala bi kadını alma ne olur cem. nefret ettirdi lan kadın programdan.
şu salak ev reklamın da oynamak için ne kadar para aldıysa o paranın iki katını teklif edip siktirip gitmesini isticeğim radyo dijeyi.
son reklamındaki alicem yapicem reklamından sonra zaten tiksindirici bir yapısı olması ve ayrıca gereksiz yere küfür yemesine neden olmuştur. durup dururken ne gerek var küfür etmemize be cem abi.
reklamına bayıldığım kişi. büyük bir zeka hasatından geriye kalan atom altı parçacığı.
Hayatinin anlami ve misyonu turkcenin icine etmek olan sahsiyet.
"ben cem sizi batışehirli yapıcem" reklam cıngılını seslendirdiği için ebesinin kulaklarını çınlattığım radyocu.
çocuğumun doğumgünü partisinde palyaço olarak çağıracağım kişidir. işini layikiyle yaptığını reklam filminde zaten ispatlamıştır kendileri
radyo slowtimeda sabah programlarına devam eden isim.
Yıllardır köşe yazısı yazıyor siklenmiyor o da bu tarz benim çakmasına geçildi diye çakma yazılar yazıyor. Kendisi popi olamadığı için popüler yarışma uzüzerinden prim yapmaya çalışıyor.
böyle bir manyak.

https://www.facebook.com/...48034747603&source=60

edit: 2 kere izledim lan çok komik.
türk radyoculuğunun efsane isimlerinden biri olmakla birlikte arıza kişiliğiyle ünlüdür. telefon şakaları ise muazzamdır.
trt fm de hafta içi her sabah 7-9 arası günaydın canım türkiyem programını sunar kendileri. sabah enerjik başlıyor insan bu programı dinlerken.