bugün

yedinci nesil bir yazardır.

hoş gelmiş safalar getirmiş.
(#20674426) yani biz milletimiz için şehadet şerbeti içenleri unutalım öyle mi? biz unutmayacağız şehitlerimizi, biz fırsatçı değil, ticaretçi hiç değil, sadece vefakar milliyetçileriz. onların hatıralarını, adlarını, hep hatırlatacağız, unutmayacağız, onlar bizim yüreğimizin baş köşesinde yyer alan en kıymetli, en yüce millet fedaileri'dir.

"şehitlerimizi unutmayın" dedikleri için iğrenç iftiralara maruz kalan gönüldaşlarıma ettiğin çirkin küfrü aynen iade ediyorum.
küfürbaz ve kıt akıllı bir kürt faşisti oyun çocuğu.
(#21398981) Haşa Allah ile alay eden yazar.
fikirlerini ayeti kerime ie alay ederek beyan eden yazar.
müslüman mahallesinde salyangoz satamazsın.
insanlar allah için cihad ederken uğruna ölürken senin burda alay etmeye hakkın yok. allah seni ıslah etsin ıslah olmuyorsan helak etsin.
zavallının biri, araştırdım kim olduğunu öğrendim zavallının tekiymiş acıdım büyüklük gösterdim hadi elin garibiyle uğraşmayayım dedim bırakalım kendi haline havlasın dursun.
2000 tane japon sıraya girip üzerine bukkake yapsa üzülmeyeceğim kişi.
bukkakeden sonra 2000 tane ışid sıraya girip derisini milim milim soyup kendi esas iğrenç kişiliğini ortaya çıkarsa daha da üzülmeyeceğim kişilik.

(#27200649)
böyle entrye böyle ayar.
şimdi gelişmelerde gördüm. Tanımıyorum ama iyi kötü burada aileyiz. Tebrik ederim kendisini Destek olmak düşer..

duyuru:

cedric8 yazarımızın;

"80 derece" isimli kitabı çıkmıştır.

kitap hakkında detaylı bilgiyi aşağıdaki linklerden alabilirsiniz.

https://www.kitapyurdu.co...tap/80-derece/580396.html

desteklerinizi bekleriz.