bugün

süresi geçince bilgisayardan kaldırma aracını çalıştırın. program açılıyor. aracı kapatın ve programı kullanın. temiz..
sol framede görünce çalıştırıp temizlik yaptırdığım program
linux kullanırken ne yapıyordum acaba. ama windows altında yıllardır dostumdur. kendisini android üzerinde de kullanmaya başladım. mükemmel iş çıkarıyor.

avast cleanup mı yoksa ccleaner mı kararsızım hala. avast daha otomatize edilmiş şekilde bir cleaner sunarken ccleaner biraz da sen yap diyor.

ayrıca pro sürüm kullanmıyorum ona rağmen adres satırını temizliyor.
bir (bkz: advanced system care) olamayacak program. önüne geleni çöp dosya kabul ediyor.
Bazen beynime download edip kötü olan her şeyi süpürmesini istediğim uygulamadır.
ipyi de değiştiriyor mu merak edilendir.
bilgisayarı "siktiği" dedikoduları nedeniyle uzak durulan program.
çöp temizleyen hede.

cccccleanercc.
her browser için geçmiş, cookie ve cache silme seçeneği bulunan program.

ne cahiller var.
gençlerimizin yeni bilgisayarlarına müthiş bir gururla yüklediği ilk programdır.
bilgisayarda anne eli değmiş gibi temizlik yapan program.
ücretsiz ama işini on numara yapan programdır. olması gerektiği gibidir, candır ciğerdir. temizliğe başla dediğimde o temizlik esnasında hele hele temizlik bittiğinde yaşadığım huzuru anlatamam.
her açışımda yeni güncelleme bulan program. ama işe yarıyor sonuçta kullanıyoruz.
haftada bir çalıştırılması farz olan program.
faydalı bir programdır.
En çok kullanılan bilgisayar performans arttırıcı programı * ticari amaçlı kullanımda 30$'lik pro sürümü kullanılmak zorundadır.
http://www.youtube.com/watch?v=787jy1qi9k4&feature=bf_prev&list=UUg8XJcfAMEip39yyWjyyaVQ
her akşam bilgisayar'ı kapatırken kullandığım süper program iyiki varsın ccleaner. Reklam gibi oldu biraz ama güzel bir program kendileri.
Çerezleri ve atık dosyaları temizleme programı.
programın dosya temizliği ve program kaldırma fonksiyonları önünde saygıyla eğiliyorum. fakat registry temizliği kısmı bilgisayarımı 2 kere çöktürmeyi başarmıştır.
Kapitalizmin oyununa gelip , daha iyisini parayla satan program.

(bkz: CCleaner Home)
(bkz: CCleaner Business Edition)
windows program ekle kaldır' da gözükmeyen sistemden kaldırmak veya bir süre uzaklaştırmak istenilen programları içerisindeki araçlar kısmından görüp " geri yüklemeyi çalıştır " kısmında kaldırabilen program.
hızlı, kaliteli, ücretsiz, sık güncellenen, güvenilir temizleme programı.
facebook üyelik gerişi bölümünde mail ve telefon numarasını da silen güzel temizleyeci program..internet cafede işim bitmeden önce temizleme yaparım bilgisayarda.her bilgisayarda olması gerekir.
bi bakmışsın herşeyi silmiş gerek yok böyle programlara .