bugün

uluslararası Gümrük işbirliği Konseyi.
ülkücülerin üç hilal şeklini bilgisayarda yazı yazarken kullandığı harfler.
ccc açılımı: chaos computer club..
Bu adamların her tarafi ccc logolariyla suslenmis, yaklasik 10mt'lik bir uzay gemileri var.
enerji demektir. bildiğin enerji. dünya türk olacak hüleyn gibi bişey lan bu. aynştayn bile doğru yolu bulmuş, ölmeden önce türkiyeyi ziyarete geldiğinde ülkü ocağına kaydını yaptırmıştır. netekim ömrü yetmemiş, teorisinin son kısmı açıkta kalmıştır. ya da g.tü açıkta kaldı bilemiyorum. bilimsel ispat var abi burda.. çok ciddiyim şu an elim ayağım titriyo bayılacam galiba.
(bkz: chp esittir mhp/#3890646)* *
catalyst control center in kısaltmasıdır. ATI ekran kartınız varsa görev yöneticisinde göreceginiz kısaltmadır.
(bkz: cqc)
(bkz: chocolate chip cookies)
cCc Bünyamin Reis cCc biçiminde msn nicklerindede bolca rastlanılan genellikle kimsenin onu takmadığı ama kendi kendine gelin güvey olduğu durumdur.
(bkz: cccp)
komunistlerin üzerine zorro gibi çizdiğim işaret. üç hilali gösterir. ccc
Dünyanın en büyük inşaat firmalarından biridir neredeyse 7 kıtaya yayılmıştır.
http://www.ccc.gr/
bir karadenizlinin 3g'yi telaffuz biçimi.
(bkz: molarite)
(bkz: akp ye oy vermiştim artık oyum mhp ye ccc)
mercedes c serisinin coupe cabriosu.
(bkz: cellules communistes combattantes)
ters akım kromatografisi.
ülkücü simgesi.

bazen kendimi durduramıyorum yaparken, 5-6 tane koyveriyorum gidiyor.

CCCCCCCCCCCCCCCCC
(bkz: catalyst control center)
(bkz: kekekekeme)
inci sözlükte nerdeyse her başlıgın altına entry olarak girilen sembol , harf ,kelime vs.
ccc üşüyorum reis ccc
ccc melis ccc
başında bir "auuuu" olmazsa olmaz harfler topluluğu.
tekbirci ülkücülerin olmazsa olmaz işaretidir. bu adamları türk'ün kutsal totemi bozkurtla ilişkilendirmek eblehliktir.
ülkücülerin simgesi olan üç hilalin simgeleştirilmiş halidir. eskiden osmanlı donanmasının armasıydı. liverpool ülkü ocakları ve inci sözlükte bolca dalga gecilir. aynı zamanda christine cotton club 'dır.
c
chp
c

ileride mhp ile chp birleşirse bu amblemi kullanırlar. mhp nin başında bahçeli olduğu sürece her şey beklenir.