bugün

kansas'a ait, her dinlediğimde tüylerimi diken diken eden nadir şarkılardan biridir.
http://www.youtube.com/watch?v=2X_2IdybTV0
hayatıma supernaturalla giren ve girişinin mükemmel olması sebebiyle uzun süre zilsesi yapılabilinecek olan şarkı.
Kansas grubunun enfes gaz parçası, steve walsh'in eşsiz bir vokalist olduğunun kanıtı. Bunu seven bunu da sevdi; (bkz: miracles out of nowhere)
Supernaturalin sezon finallerini dort gozle beklememize sebebiyet veren sarkidir.
insanı farklı hissettiren parçalardan biri.
Bağımlılık yapabilir uzak durun.
"bu şarkıyı supernatural sayesinde öğrenmeyen bir ben miyim ?" diye düşündürür insana. her bahsi geçen yerde, her videonun altında 10 kişiden 9 u supernatural dan bahseder.
guitar hero 2'nin en güzel şarkılarından biri.
bir kansas döktürüsü.
kansas'ın efsane şarkısı. pek çoğumuzun hayatına supernatural ile girmiş olan şarkı. severiz.
supernatural'ın her sezon finalinde çaldığı şarkı, bu şarkının bir şaheser olmasından kaynaklanır. sezonun birinde final bölümünde değil de ondan bir önceki bölümde çaldılar diye hatırlıyorum.
insana enerji pompalayan gaz şarkıdır efsane grup kansasın efsane şarkısıdır.
supernatural sayesinde tanıştığım hoş şarkı.
supernatural in her sezon finalinin basinda calan muhtesem bir kansas sarkisidir.
Kansas' ın supernatural dizisi sayesinde patladığı bir şarkısıdır.
Yeni sezon başlasa da izlesek dediğim supernatural dizisinin her sezon finali öncesinde duyduğumuz mükemmel parça.
tosun paşa sayesinde tanıştığım hoş şarkı.
nedense hafif guns'n roses tadı aldığım harika kansas parçası.
bana göre kansas'ın en iyi parçası. progresif metal türünde birçok fikir öncülüğü yapmıştır bu parça. efsane bir parçadır. dream theater the big medley'de coverını yapmıştır.
randy marsh ın şöyle kısa* bir versiyonunu söylemişliği vardır.

http://www.youtube.com/watch?v=kY0P6o_FLEk
şu sıralar daha bi anlamlı gelen şarkıdır.bir bocalama döneminin tam ortasındayım.iç huzurumu kaybettim ama devam etmem gerekiyor.bi dostummuş gibi akıl veriyor bana.hiç olmadığın kadar yüksekten uçtum iyidi tabi.ama çok yüksekten uçmuşsun.devam et öldüğünde bulacaksın huzuru en nihayetinde diyor, hayatın bir boşluk değil artık öyleyse seni bekleyen bir cennet var diyor.sanırım tekrar hayata tutunana kadar bu şarkıyı damardan almaya devam edicem.çünkü hayat devam etmeyi gerektirir.
Kansas sevme nedenidir.
Guzel sarki .
Soze ne hacet.
Supernaturalde sezin finalinin habercisi olan şarkıdır.

Not:ah o intro yok mu? Duygulaniyor insan bütün bur sezon gozunuzun önünden geçer.
bir supernatural klasiği.
güncel Önemli Başlıklar