1. 1.
  carrie marie underwood 10 mart 1983'te oklahoma checotah'ta doğdu. çiftçi bir ailenin kızıdır. 2004(veya 2005 tam bilmiyorum) yılında amerika genelinde düzenlenen ve türkiyedeki popstar yarışmalarının aslı olan 'american idol' yarışmasında birinci gelerek şöhret basamaklarını tırmandı. birçok ödül kazanmıştır ancak benim aklımda kalan tek ödülü 2005 yılında kazandığı 'en iyi yeni şarkıcı' dalındaki 'grammy' ödülüdür...
  3 ... mirmika
 2. 2.
  başlı başına country müzik dinleme sebeplerinden birisi. insana huzur veren bir sese sahiptir. so small şarkısı ile beni benden almıştır zaten. geleceği çok parlak bu sesle.

  http://www.dailymotion.co...-so-small-music-vid_music
  2 ... iyilerdesiyahgiyer
 3. 3.
  All-American Girl, Before He Cheats, Just A Dream, Last Name, So Small, Starts With Goodbye, The More Boys I Meet adlı şarkıları başta olmak üzere bütün şarkıları dinlenilmesi gereken ses.
  1 ... iyilerdesiyahgiyer
 4. 4.
  play on adlı albümü, 38. Amerikan müzik ödülleri'nde country müzik dalında yılın albümü ödülünü kazanmıştır.
  1 ... tearsofcold
 5. 5.
  Slash ara ara popçularla çalmazsa ölecek hastalığına yakalanır. işte o hastalığı countrycilerle takılmazsa ölecek hastalığına çevirmesi gerekir. Bir undo it, bir paradise city hoş olur tabi.
  1 ... bugulucamlar
 6. 6.
  country şarkıcısıdır. şarkıları da fena sayılmaz hani.
  1 ... another love
 7. 7.
  google görsellerde hiç bir frikiği olmayan şarkıcı.

  http://galeri.uludagsozlu.../carrie-underwood-338074/
  ... keepx
 8. 8.
  country gitaristi brad paisley ile geçen sene çıkardığı süper albümü "this is country music"'de yer alan "Remind Me" adlı şarkıda düet yapmış olan sanatçıdır.
  ... nienturi
 9. 9.
  see you again adlı şarkısı çok dinlenilesi olan amerikalı şarkıcıdır.
  1 ... guducan
 10. 10.
  Blown away alır götürür.
  1 ... ecevit mavisi