bugün

ahada benim canım bu. ya uykumu almışım karnım tok sırtım pek. uzanmışım. dışarı çıkabilirim nette dolanabilirim televizyon kitap başka yapılacak işler var ama yok ısrarla bir şey yapmak istemiyor. uyumak istemiyor parmağımı kımıldatmak istemiyor öyle durmak istiyor. ilginç bir ruh hali uyuşmuş gibiyim.
eğer yoğun bir iş veya okul hayatınız varsa böyle hissetmek çok normaldir.
en uygun çözümü uzanıp tavana bakmak olan lanet gelesi sorundur. yoğun stres sonrası rahatlama evresine geçmekte olan insanlarda da sıklıkla görülür.
görsel
yorgunluktan kaynaklanır. benim de ölesim var.
Bir aydır içinde bulunduğum durum roman bile okumuyorum ve sebebi sensin sözlük.

Kurtarın beni bu bataktan!
Çok zor bir durum. Mutlaka bir şeyler tetikler bu durumu.
Büyük bir strese yol açan, coronavirüsün sebep olduğu, hal gibi. Elden geldiğince, başka bir şeyle uğraşmak, fayda sağlar, belki.
Canımın bir şey yapıp yapmak istememesi bir tarafa, Hayatta mıyım onu da bilmiyorum. Boş boş bakıyorum tavana. Sadece uyumak istiyorum ona bile üşeniyorum. Bitki çayım da yarım kaldı. Nalet olsun böyle hayat.
Ara ara içinde bulunduğum ruh hâli. Canım hicbirsey yapmak istemiyor ama yapmak zorunda olmak da can sıkıyor.
ayni durum surekli bende vuku bulur.
kan degerlerimiz mi dusuk vitamin mi eksiktir ne zikimsa biri gelip öldürse ölmem oyle ki bir sey yapasim yok.
Canı sıkılan var ise çizim tahmin etme oyunu oynayabiliriz. Ya da herhangi bir oyun.
dipe vurmak.