bugün

110 grubunun solisti. 12 şubat 1979 doğumlu. karadeniz ereğli TED koleji mezunu. şu anda hala yıldız teknik üniversitesi elektrik mühendisliği öğrencisi. bir ara teoman'ın vokalistliğini yapmıştır. bu nedenle şarkı söyleme tarzları birbirine çok benzetilir. çok güleryüzlü bir insandır. çok severiz kendisini.
tek kelimeyle hastası olduğum, sahnede ve kliplerde görüldüğü üzere mimik ve jestlerini çok iyi kullanan 110 vokali.
sesi teoman'a çok mu benzemektedir diye düşündüren kişidir. bazı arkadaslarıma 110'un vokalinin teoman olmadığını anlatmak işkence gibi gelmiştir bir dönem.
110 un şekerler ötesi, hiper solisti.
adı gibi kendi de candan. çok güzel söz ve bestelere sahiptir. bir zamanlar maymun beslemiş bir hayvanseverdir.
sahnede yerinde duramayan, son donemdeki yeni imajıyla kendisine hasta oldugum sesi ve sarkı sozleri guzel mi guzel bitanecik solistimizdir.
110'un solisti. şarkıları söylerken gittiği dünyaya beni de çekmesine bayılıyorum. naiflik katıyor birden her şeye. sonra diyorum ki seviyorum sesinin tınısını. oldukça da yakışıklı.
adı gibi candan olan başarılı 110 vokalidir. ayrrıca kendisiyle taze taze yaptığımız bir röportaj mevcuttur. meraklılarına: http://cansucar.wordpress...rtajlar/110-candan-tezel/
özlem tekin sever kendileri.
sahneye çıkmadan önce fan kitlesi olan bayanların telefon numaralarını bir güzel kaydedebilen sanatçı kişilik.
bir türlü yeni albümü gelmedi. hani yoldaydı, kayıttaydı. *
yeni albümünden ilk ses ve görüntünün yayınlandığı teaser.

https://www.facebook.com/...o.php?v=10151918582107608
yeni ve ilk solo albümü hikayeler adı altında çıkmıştır.
ilik gibi bir albüm bekliyordum devamlı prototipleri ile avunduğum. şimdi edindim dinleyeceğim ve muhtemelen yanılmayacağım albüm olmuştur. ohh taze kan, miss dedirtmiştir.
Rüzgarla adlı şarkısını açınca kapatmak pek mümkün olmuyor. değerinin bilinmesini gerek, bunu gerçekten hak ediyor. Ama maalesef yurdumun fastfood tadında müzik(!) dinlemeyi seven insanlarına bakınca pek umut vaadeden bir durum söz konusu değil. Ama yine de söyleyeceğim, değerini bilin bu adamın.
dikkat çekecek bir sıklıkta enine çizgili t-shirt giymektedir. ki ben kılık kıyafetle hiiiç ilgilenmem, benim bile dikkatimi çekti o derece...
Yarın -23 Ekim'de- sezonun ilk konserini istanbul Kadıköy sahne'de verecek isimdir.

event sayfası şöyle: https://www.facebook.com/events/603650013074992/
depresyonlara sokasica vokal kisisidir, ayrica 110 grubunun eski vokali. elektronik müzige de göz kirpmasiyla 50 yil sonrasinin türkiyesinde "efsane adammis abi kiymetini bilmemisler yaa" cümlelerinde yer alacagina inanmaktayim.
bursa, fsm bulvarında dün akşam arkadaşımın yürümesi sebebiyle öğrendiğim şarkıcı.
olay şu, yakın arkadaşım bir canlı müzik duyuyor ve "oha lan birkarameltadiysa çalıyo oğlum bunu nerede bu" falan diyor. meğerse candan tezel isminde biriymiş. dün akşamdan beri dinliyorum da cidden seslerimiz benziyor baya, ayrıca teomanın vokalini yapmış zamanında sesimi en çok teomana benzetirlerdi, bi yenisi de olması güzel oldu.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar