görsel
Fena güldüren durumdur. Evet.
normaldir. çünkü kendisi zaten her fırsatta lahmacunun yararlı olduğunu söylemiştir.
Yeminini bozmuştur yılların acısını çıkarmaktadır. Muhtemelen.
lahmacun sağlıklı demiştir.
Lahmacun yemeyin dememiş diye savunanlar güldürür. Lahmacun hamur işi değil sebze. Te allahım. Evet.
kahkaha attıracak durumdur. Resmen fatality.
Bilmedikleri ve ya yanlış bildiklerinin çokluğu göz önünde tutulduğunda lahmacun hamurunun her fırsatta kötülediği buğday unundan yapıldığını da bilmiyor olabilir.
Ya da toplumumuzdaki kanaat önderlerinin çoğu gibi "dediğimi yap, yaptığımı yapma"'cılardandır.
Kadın hala sağlıklı ve yaşıyor mu siz ona bakın.
Iyi gomulmus pideye. Tutku dolu.
canan karatayın lahmacunla bir sıkıntısı yoktur. sadece aşırı ekmek tavsiye etmez.
Millete verir tatlimi kendi yutar lahmacunu.
Bonzai ile mücadele başkanı bonzai den tutuklandığı bir ülkede bu en basit stil. Hicbirsey yemeyin diyen karataya sesleniyorum bok ye Karatay.
Lahmacun sanıldığı gibi zararlı değil ama canan karatayda baya iştahlı yiyor.
Lahmacunu kemiriyor sanırım.

Güzel pozdur. Afiyet olsun.
Hoca verir talkımı kendi yutar salkımı diye düşünülebilecek olan durum.
Bombelere gel manşetiyle bu kadının lafını dinleyenlere kanıt olarak fotoğrafını gönderdiğim olay. Diyetlerini bozduktan sonra bana çemkirmeleri olası ama gerçekleri bilmeleri onların da hakkı. *

Edit: biri montajdır diğeri al işte bozuyorum diyeti dedi. * Bir diğeri de ayda bir tane lahmacun serbest dedi. Aylık hakkını kullanıyordur belki canım aa.
O da sonunda yememenin saçma olduğunu anlamış Yeme yeme nereye kadar deyip lahmacunu gömmüştür. Afiyet olsun yarasın biraz da kilo alsın inşallah.
Ben size lahmacun yemeyin demiyorum hobi olarak yine yiyin. (Sen de mi Karatay?)
yarasın hocama durumu. evet.
kadın kendini yırtıyo zaten pizza yemeyin onun yerine istediğiniz kadar lahmacun yiyebilirsiniz diye azcık dinleyin de öyle konuşun.
Aşırı mutlu etmiştir. Laf olsun diye konuştuğunu biliyodum ekmeksiz hayat mı geçer be zalımın kızı?
Çok büyük kaçamak yapmıştır.

(bkz: bugün küçük çılgınlıklar yapsak ya canan)
Kahve içti bir tek tüh.
görsel
lahmacunun evrenselliğini kanıtlar niteliktedir.
görsel

ulan ne güldük be. evet.