bugün

yüzsüz kadın. o zaman atatürkün kurduğu partide işine ne.

komünist partiye git.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

Kendisi sadece bu söylemlerde bulunmadığı gibi daha ileri gittiği de görülmüştür.

Kaftancıoğlu'nu seven ama Muharrem ince ve de Doğu Perinçek'i sevmeyen adamlar pek bilmez lakin Doğu Perinçek 'Ermeni Soykırımkongo kanamalı ateşi olmamıştır' dediği için yargılanmış ve verdiği hukuk savaşını aihm sayesinde kazanmıştır.

Yazık.
ulan fake hesaplarla trolluk yapayım derken göt olup duruyorsunuz. açtığın başlığın da girdiğin entrynin de, trollüğünün de amına koyayım.
'Güler misin yarına mı bırakırsın.' diyebileceğiniz tezatlıklar içeren durum.
kasmayııın, bunuda alırlar yakında, dingonun ahırı sandı memleketi.
Sanırım Fatih Tezcan bunun çok daha altında şeylerden bahsederken gözlerini fal taşı gibi açıp ağız kokularını hissedeceğimiz kadar nefretle ve kinle küfredenler bu başlıkta yok.

Neden acaba? Domuz eti yemediği için mi Fatih? Bu arada Fatih'i savunmuyorum ama doğruya doğru şimdi.
Bu ülkede kimler atatürk e neler dedi de malum güruhun gıkı çıkmadı yıllar boyunca şimdi ağzı bozmaya lüzum yok...

Bu tip hırsızın içeriden olduğu durumlarda da kapı kilit tutmuyor işte. Ha canan kaftancıoğlu saçma sapan konuşmuş, ama katil demiş mi dememiş.
kanas cananın ataya büyük terbiyesizlik yaptığını gösteren acımasız çarpıcı gerçektir. gerçekten çok yazık...
tunceli'de katliam yaşandığını hangi twitinde iddia etmiş?

- atatürk'e katil diyen kaftancıoğlu
- hani nerde atatürk'e katil demiş?
- dememiş de tunceli'de katliam yaptı demiş. ordan anla işte.
- "tunceli'de katliam yaptı/yapıldı" hangi twitinde?
Parti kısacası tuncelililer ve malum ırk tarafından ele geçirilmiştir. CHP yi kontrol eden malum kişinin ağzından çok nadiren Atatürk kelimesi çıkmasından da anlayabilirsiniz bunu. Ayrıca Atatürk Türk milletini yüceleştiriyordu küreselci, batılılarla dost olan biri değildi, biraz olsun sosyalistti. iyi partinin içindeki adamlar daha yakın Atatürkün düşüncesine ama CHP'de hiç öyle bir hava yok, yeni gelen chp li gençliği de avrupa amerika hayranı özenti olarak yetişmeye itiyorlar, milliyetçilik bağnazlıktır diyrlar ama bu bir güçtür böyle diyerek bu gücü yok edenler bölenler hesabını bir gün verirler. 80 milyonluk devlet ve türki cumhuriyetleri bu güce ortak etmekten başka çaren yok küreselcilerin arasında piç edilirsin borca girersin. Sen kendi içinde birlik olmaz batı yalakalığı hayranlığı yaparsan gideceğin yer bellidir. Sen kendini öülkeni küçümsersen milletini küçümsersen elin adamı seni adam yerine bile koymaz, atatürk milliyetçiliğini ayaklar altına alan zihniyetin bir an evvel değişmesi chp deki gizli Atatürk düşmanlarının acilen piyasan silinmesi medyadan uzaklaştırılması lazım. Onca nitelikli adam var kala kala kılıçdaroğlu ve 200 puanla girilen bir bölümden mezun olmuş inceye mi kaldı, bütün işler? Hiç mi güçlü figür yok bu 10 milyon CHP seçmeninde bunu anlamıyorum. Bir çeki düzen verin artık.
Olsun ben yine cehapeye vericem. Çomar olmadığım için sorgulayarak oy veriyorum çünkü. Evet.
ulan açılış maçılış deyip

d.bakırda milyonların gözünün içine baka baka

teröristle halay çeken kimdi ?

bu kadar kandırılıp kandırılıp

hala yönetime talip olmak ne ayak ?

verin bize yedkiyi görün edkiyi demek na ayak ?

dinciler hırsızdır çalar.
Kendisi, Ordu’nun Ulubey ilçesinin Yenisayaca
adlı Gürcü/Acara köyünden bir Gürcü’dür.
Ailesi Batum kökenlidir.
isim: Canan
Soyisim: (Şahin) Kaftancıoğlu.
Etnisite: Gürcü/Acara

https://twitter.com/Soybi...status/970261076389527552
Sevgili Ergün Diler-Bekir Hazar'ın programında
önemli açıklamalar yaptı: "Kemal Kılıçdaroğlu'nun
eski soyadı Karabulut'tu.
Babası tarafından 1950'lerde 'Kılıçdaroğlu' olarak değiştirildi.

Öz amcasının oğlu ibrahim Karabulut PKK'nın
Hamburg sorumlusudur.

https://www.takvim.com.tr...rabuluttan-kilicdarogluna
'Atatürk'e tek bir kötü kelime eden herkesin anasının kukusuna kezzap döküp çakmak çakayım' derdim ama ben bir Alevi olduğum için onu her zaman savunacağım. Dersim isyanının intikamını Kılıçdaroğlu CHP'den Atatürkçüleri, Kemalistleri atarak aldı zaten. CHP'de Gelecek Genel Başkan da Canan Kaftancıoğlu olacak. Bak buraya yazıyorum. Ne desem çıktı. Göreceksiniz. Ben daha Ümit Özdağ açıklamadan ülkeyi 25 idari yönetime bölecek anayasa hazırladı CHP HDP'yle dedim ama kimse okumadı bile. Ulan siz benim daha kim olduğumu bilmeyenlere ne anlatıyorum gerçekten aklıma sıçayım. Ama biz aleviler olarak onu da Atatürkçü gibi lanse edeceğiz size ve siz çok akıllı Atatürkçülüğü bilmeyen Atatürkçüler CHP'ye oy vermeye devam edeceksiniz. Arkanızdan ana bacı söven Atatürk düşmanlarıyla aynı partiye oy vereceksiniz.
bölücülerin isyan çıkarmasından ve askerlerimizi şehit etmesinden dolayı Atatürk'ün emir verip, bölücülerin gelmişini geçmişini silktirdiği bir harekattır dersim harekatı. Bu gereksiz şahıs, Atatürk'ün isminden de rahatsız olmuştur. e sorarlar adama, sen neden onun mirası olan partide bulunuyorsun diye? yüzünden bile ne Nemrut ve ne fena bir kadın olduğu belli oluyor bu kadının. ağır Türk düşmanı. dua et kk denen vasıfsız herif sayesinde oradasın, yoksa partinin kapısından bile içeri adım atamazdın. dersim kalıntısı gereksiz.
atatürk e sapık ayyaş diyen şerefsizlerin krizi fırsata çevirmeye çalıştığı durum.
siz siyasal islamcılar eğitilemez birer cahillersiniz.
Allah’ım! vatansever ,mütedeyyin, gerçek, mutmain olmuş CHP seçmenine sabır ver!

Gün geçmiyor bir CHPli hezeyanı ile sarsılmayalım!
O demesi, bu demesi..

Ulan puştlar, siz bin beterini demediniz mi?

Mesele kızıl canan değil, memleketi diktatörlükle yöneten faşist akp zihniyetidir. Memlekete demokrasi gelsin, canan'ın da, kılışdar'ın da icabına bakarız.

Ne yani? Bunları sevmiyoruz diye konuşmanın, protesto etmenin, gösteri yapmanın yasak, hırsızlığın, yağmanın, yobazlığın, torpilciliğin serbest olduğu akp diktatörlüğünün işine gelecek bir tutum alacağımızı mı sanıyorsunuz?

Türkiye afrika diktatörlüğü sisteminden kurtulana kadar mücadele edeceğiz.
Chp ve iyi partililer bu kadının seçimleri kazandırdığını iddia ederek iftihar duyuyor bu kadınla.
Yazık Atatürkün partisi ne hale gelmiş.
bu kadının savunulacak hiç bir yanı yokken bazı sol zihniyetli zorbalar ısrarla arka çıkmakta.

kabul edelimki bu kadın türk düşmanı bir mahluk.
ne atatürk, ne bayrak, ne din bu kadının umrunda.
Len siz "islamın güncellenmeye ihtiyacı vardır. 1400 yıl önceki hükümlerle iş görülmez" diyenin göt kılları değil misiniz?

O onu dedi, bu bunu dediyle siyasi tercih yapılacaksa şahsımın çok lafı var bozulmanız icap eden. Bu "rahmetim gazabımı geçmiştir" diyerek uluhiyet iddiasında bile bulundu be!

Yazık, yobaz parti ne hale gelmiş.
nedense beni pek şaşırtmamıştır fakat chp içindeki dersim ve ayrılıkçı kürdistan tayfası tarafından hoşgörüyle karşılandığını düşünüyorum. geçmişteki attığı tweetlere bakılırsa azılı bir atatürk düşmanı olmasının yanı sıra ermeni, rum, kürtlerin içinde bulunduğu uyduruk hikayeleri katliam diye millete yutturmaya çalışması çok manidadır.
adı kannas canansa her naneyi yer denen
husustur. bu kadını cuhapede nasıl tutuyorlar bide
savunanlar var insan hayret ediyor. gerçekten çok yazık..
görsel