bugün

2020 model Cüneyt Arkın. Harika oyunculuk. Evet.
Yeditepe üniversitesi hukuk fakültesi mezunu 30 yaşındaki avukat, oyuncu. Baba tarafından arnavut kökenlidir.
görsel
kendi kendini bitiren oyuncu.
istanbul'un suyunu bitiren oyuncu.

Bir bölümde 68p3ı kez duş mu alınır amk!
Piyasada kimler kimler ekmek yerken bu bodybuilderin yedigi ekmege laf edenler bi s.ktirolup gidebilirler mi?

Yesin yesin kas yapsın.
sanki çok üstün oyunculuklar izliyoruz memlekette... sanki guzel senaryolar yaziliyor da bu adam oynamayi bilmiyor.

Bi ittirin gidin lan. Bal gibi de oyuncu. Bal gibi de yakisikli.

Can yamanı begenmeyen can yamanin s.k.ni yesin...
Liseli ergen kızların deli gibi taptigi vasıfsız eleman...
görsel
italya'da bölüm başına 100 bin euro alacakmış.

https://www.posta.com.tr/...0-bin-euro-alacak-2294881
başıma bişey gelmeyecekse ben bu adamı yakışıklı buluyorum:)
Fazla eleştirildiğini düşünüyorum. Bence yakışıklı bir adam. Entelektüel birikimini bilemem sonuçta o alemde ne iq'suzlar var hepsine yükleniyor mu?
görsel
Nargileci gibi görünümü var. Kardeş o vücut ne öyle şişme yavru boz ayısı gibi gözüyosun aynı.
vücuduna bok atmadan evvel emeğine saygı duymayı bilmek gerekir.

takviye makviye, falan filan lakin o vücut öyle oturduğunuz yerden olmuyor arkadaşlar... ciddi ağırlıkların altına yatmanız gerekiyor. o da yetmiyor disiplinli olmanız, emek harcamanız gerekiyor. kişiliğini ben de pek beğenmiyorum bu elemanın lakin vücuduna da bok atmayın. yapmayın bunu arkadaşlar.
Harbi ispanya da dendiği kadar tanınıyormu diye düşündüren kişi.
kendisini bende sevmem ama buna bok atan kızlar hiç samimi değil. şu tip bizim ülkede her kızla çok kolay sevgili olur. ortadoğu da bu tarz erkek ve kadın genetik çeşitliliği çok yok. hal hareket ve karakteri tartışılır ama adamın tipi, vücudu, tarzı iyi.
eyleme geçirdiği sikko hareketlerden ötürü kendi bokuna saplanmış, oyuncu demeye bin şahit isteyen gotoş.
erkeklerin kıskandığı için, kadınların da ulaşılamaz bulduğu için hakaret ettiği Erkekliğin zirvesi aktör. keşke saçma sapan yaz dizilerinde oynamasa.
kamera önündeki hareketleri umrumda değil.
Tek tokatla yere sererim. Delikanlıysa karşıma çıksın.
tamamen pr firmaları ile patlamış içi bomboş oyuncudur.
bunun da zannedersem ismi ingiliz vatandaşı olarak "iblis iblis".
görsel
star.

görsel
Benim yardımcı kız buna hasta diye, dizisini iki yılda tam üç defa izledim.. herife sardırdıkça diziyi açıyor.

Fakat, benzer konseptli diziler arasında en iyisi, devam etmesi gerekeni buydu..

(Doğru, kiralık aşk’taki oğlanı, 300 bilmem kaç numaradaki herifi, kerem bürsin’i, bir de hastaneli dizideki mavi gözlü oğlanı da seviyordu.. bildiğin hayali bir haremi var. iş miş yaparken illa açar internetten, hasta ruhlu..)
brezilyada holivud yıldızı gibi karşılanmış.

https://www.hurriyet.com....=t.co&utm_medium=post