1. 1.
  beşiktaş paf takım oyuncusu olan 1987 doğumlu genç futbolcu. boyu 1.90'dır. stili ise luca toni'ye benzetilmektedir.a takım formasını ilk kez, 4 subat 2007 gaziantepspor besiktas macinda 85.dakikada oyuna girerek giymiştir.
  ... fowler
 2. 2.
  kocaelispor un 1 yıllığına beşiktaş'tan kiraladığı santrofor..
  ... kalamara41
 3. 3.
  ertuğrul sağlam'ın tekrar kadroya dahil ettği oyuncu. takımla birlikte avusturya'ya kampa gidecek oyuncular arasında. geçtiğimiz yıl kendini geliştirdiyse bu yıl kadroya girebilir bence.
  ... zebun
 4. 4.
  attığı gollerle kocaelispor un şampiyon olmasında büyük pay sahibi olan santrafor. beşiktaş a geri dönmüş ve şu an forma savaşı vermektedir. ancak beşiktaş taki forvet bolluğuna bakılırsa kiralanması muhtemeldir.
  ... bleak poison
 5. 5.
  tff 1. lig takımlarından altay a kiralık olarak verilmiş futbolcudur. her ne kadar kaliteli olsada beşiktaş forvetleri arasındaki forma savaşında en geride kalmıştır.
  ... bleak poison
 6. 6.
  geçen sezon kocaelisporun şampiyonlığunda 29 maçta 5 gol atarak katkı sağlamıştı. maçları izlememekle beraber gol oranının düşük olması düşündürücü. bu yıl bir süper lig takımına kiralansa belki daha iyi olacaktı.
  ... barrel
 7. 7.
  bugün a2 liginde oynanan Beşiktaş-kartal maçında 4 gol atarak yıldızlaşan oyuncu.
  ... particle
 8. 8.
  22 yaşında olmasına rağmen hala beşiktaş a2 takımında oynayan futbolcu . yanında tüyü bitmemiş yetimler varken adam saç sakal karışık sahaya çıkıyor . nerdeyse sadece forvet oyuncularından kurulu a takımda forma şansı bulabilmek için bekliyor , maç sonrası demeçlerde mustafa denizliye göz kırpıyor . madem oynatmayacaksınız bari kiralayın da adam gibi oynasın . bundan oyuncu da kazanır , oyuncunun ailesi de kazanır , ailenin ekmek aldığı fırıncı da kazanır , çiftçinin de işi yürür .

  alın verin ekonomiye can verin ...
  2 ... amokachi
 9. 9.
  fm2008'de gördügüm bayaa ilerde performansını arttıran oyuncudur..
  ... birbokb0cugu
 10. 10.
  1987 doğumlu ve son derece yetenekli olmasına rağmen a2 liginde oynamaya devam eden beşiktaşlı forvet oyuncusu.
  ... salihsalih