bugün

tanım: "laikliğe aykırı bir eylemdir."

devamı: diyesim geldi düşün. ne hale getirdiniz lan laikliği.
huzurla eşanlamlıdır.
http://inciswf.com/21424.swf
laikliğe aykırı olmayan bir eylemdir.
aklıma, ercan saatçinin sayenizde şarkısında ofladığı kısmı getiren eylem.
muhteşem bir hareket.
düzenli camiye giden insanların daha huzurlu, nabzı düşük ve akl-ı selim olduğu söylenir.
boş insan işidir.
Sevaptır.
bir defa, hiç kimse yok iken, camiye gidip, bir köşede oturup dua etmiştim. kendi gerçeğim ile sohbet etmiş ve kendimi hissetmiştim. siz müslümanlar yok iken camide bulunmak benim için keyifliydi.
şimdi, bunu hatırlayınca, bir kez daha emin oldum: benim nefretim size; siz müslümanlara, kızgınlığım aptalca yaşamınıza, kinim kötücüllüğünüze. yoksa sizin gerçeğiniz ile bir derdim yok, zira ona ben de inanıyorum.
Güzel bir şeydir. Yazarın sevmediği insanlar islamın ahlaki değerlerini tam olarak özümseyememiş müslümanlardır. Allah herkese akıl fikir versin diyorum.
bir defa camiye yanlışlıkla giden daha sonra müslümanları sevmiyorum diyen ateistlerin entry girdiği başlık.
küçüklüğüm de dahil şu zamana kadar hiç gerçekleştirmediğim şey. havra ve kiliseye sonradan gittim ama. özellikle kiliseler iç ve dış mimarisi bakımdan ilgimi çekiyor. bir gün uzak doğu'ya gitme şansım olursa oradaki tapınakları da görmek istiyorum.
büyük ihtimal namaz kılmaya gidilir genellikle bir de kur'an okumaya.