sakarya'da gerçekleşen olay. olayı gerçekleştiren ise insan görünümlü bir hayvandır.

http://haberturk.com/habe...cat=200&dt=2009/09/20
hayvanlara bile verilen eğitimle tuvaletin nereye yapılması gerektiğini öğretebilirken hayvanlara hakaret olmasını istemediğim saygısız hayvanımsı.
(bkz: camiye sıçan gavat)
hayvan mı gavat mı bir türlü karar verilemeyen kişidir.
--spoiler--
camide kötü kokunun nedenini arayan imam, kamera kayıtlarını görünce iğrenç olay orataya çıktı!
--spoiler--

(bkz: işte kare kare iğrenç olay)
tek hücrelidir o. demedi deme.
karıştırmıştır... dikkatli bakmayınca hakkaten karıştırılabiliyor; ya da bana öyle geliyor bilemiyorum.
aldığı oksijen beyni yerine direkt olarak götüne giden, moloz kırması angut yaratık.

(bkz: amın oğlu esteban)
(bkz: tövbe)

edit:

sen mi sıçtın da eksiliyorsun mna koyum ya?

büdüt:

sen de işedin galiba?

düdüt:

yeter lan anladık zçmışsınız işte...
medenniyetten nasibini almamış kişidir.egitmek gerekir.köpek bile tuvalet yapacağı yeri bilir.
kiliseye sıçan adamın bir üst modelidir.
şeref yoksunudur. Kimliği belirlenirse tarafımca dünyanın bir ucunda olsa bulunacak ve boşaltım organı eşekler tarafından cinsellik organı olarak kullandırılacaktır. it oğlu it!!!
hayvan dediğin eve de sıçar, camiye de, arabaya da. çünkü hayvanın bilinci yoktur. ama mesela "orospu çocuğu" dediklerimizin hemen hemen hepsinin bilinci vardır. bu durumda bunu bilinçli olarak yapana verilecek sıfat ne olabilir acaba?
hz.ALLAH ın cehennemi boşuna yaratmadığını gösteren kanıt.
sakaryada bir camide gerçekleşen olay. cami duvarına işemekten sıkılan hayvan hareketidir.

ayrıntılar için tıklayınız;

http://haber.mynet.com/de...aha-beterini-yapti/471138
götü yıkamadığı da görülen kişidir.

edit: eksileyen şahıs aynı düşüncelerim senin içinde geçerli.
o işlemi yaptığı organına minare sokulası hayvandır.
eceli gelen itin bi üst versiyonu.

gerçi hayvanlar bile yapamaz bunu da, neyse...
(bkz: camiye sıçan gavat)
(bkz: minareye sıçan kılıfını hazırlar)
ağzı bi tarafına dönecek olan kişidir.
bundan sonraki hayatında içeri doğru sıçmasını dilediğim denyodur. ulan eceli gelen cami duvarına işer de sen içeri sıçmışsın kıçınla dalağının yer değiştirmesi lazım.
utanmadan çıkışta yardım kutusunu da çalmıştır.
imamın osurmasından dolayı sıçan adamdır.
yakalanınca kanalizasyon hapsine tabi tutulması istenilen mahluk.
ağzına sıçılıp götüne tıpa takılası puşt.