bugün

hapse girdiğine dair söylentiler var. umarım doğru değildir.
Halkı kin ve düşmanlığa sevk ettiği gerekçesiyle tutuklanarak cezaevine konmuş kişi.
--spoiler--
ananı atla kaçırırım
--spoiler--
--spoiler--
anana iki tane panter atıyım.
--spoiler--

alskdjaklsdjasdkl nasıl küfür lan bu?!
--spoiler--

ananın amına atla girerim tipsiz orospu çocuğu.

--spoiler--
--spoiler--
-ananla karşılıklı ay çekirdeği çitleyeyim.

-(fako ile konuşmasında)fakoo beri bak beri amınakodum tipe bak moruk yılan gibi kafası var orospu çocuğunun moruk bu varya amma ama göte paspas çeker. sıçarsa bir teneke sıçar köseoğlu sucuğu gibi.
--spoiler--

bu nasıl küfür lan ahahahahah. arkadaşımla 1 aydır bu küfüre gülüyoruz yemin ediyorum.
videosunu izledim.. tamamen tesadüf eseri.. herif 'ananın leşini sikeyim, tezek yakan orospu çocuğu' dedi.. suyu püskürttüm amk.. *
bağımlılık yapıyor.. yemin ederim şu adamın fako ile muhabbetini izlemeden güne başlayamaz oldum.. efsane tek kelimeyle efsane bir küfürmatör..

--spoiler--
ananı atla kaçırayım
--spoiler--
aşırı milliyetçi, antikürt bir abimizdir. konuşmaları oldukça küfürlüdür.
küfür etmenin bir halt olduğunu sanan, ve küfre düşen bedenlerin gıpta ettiği şaşmış kişilik.
avast moruk avastın ölüsünü sikeyim kurdum onu omuna koyum moruk bi ışıklar yandı atom bombası falan çıktı dedim noldu ruslarmı saldırdı amına koyum meğer 2 tane reklam yakalamış götveren bide diyoki türüjen olabilir diyo napalım ananın mını yap bana soruyo amına kodumunun virüsü lan bana ne soruyon ben akıllı olsam zaten sana sormam kendim yakalar sikerim kodumun virüsü

zorunlu tanım küfürleriyle yaran abimiz.
"karides suratlı o. çocuğu" , "göbeğine bir tokat atarım osurturum onu" lafıyla beni benden almıştır.
''acaba neden bu adam incicilerin peygamberi olmuş?'' diye bir zaman düşündürmüş, sonrasında küfürbazlıktan başka bir boka yaramadığını anlayınca, biraz hayal kırıklığı yaşatmış kişidir. bende malak gibi er kişi sanmıştım ya bunu...

yaptığı bir canlı yayında siyasi tarafını belli etmiştir. işin komik yanı ise, zamanında hükümete sövmüştür bu şahız. hemde sevdiği parti iktidardayken. *
en bilinen lafı alagavat.

ama seviyorum ben bu herifi abi hayal gücü çok geniş.

--spoiler--
sıçtınmı bir teneke şıçar bu gavat
--spoiler--
0 km küfürler bulan, küfür tarihini baştan yazan ve küfrün hakkını veren adamdır. Dünya küfür rekorunu elinde bulundurmakta sanırım.
camfrog sönmez reyiz döktürmesidir.
mhp'nin başına geçsin yüzde altmışı geçmezse siksinler.
insanı faşist yapar bu adam.
--spoiler--
ölmüşlerinin amına bilardo topuyla rövaşata çekeyim, ölümsüz orospu çocuğu seni..
--spoiler--

adam cesur bir yayın evi bulup, kitap yazıp satsa, rekor kırar bu zekayla.
KüFür etmeyi sanat haline getirmiş bir üStad, küFür etme sanatinin picasso'su.
niye yengenizi sikiyosunuz lan diyerek berdel gerçeğini kürtlerin suratına çarpan adam.
"osmanlı cumhuriyeti" diyerek koca bir tarihi yerle yeksan etmiştir ama olsun severiz hem de çok severiz.
Her videosu adamı kırıp geçiren bir camfrog efsanesi.
küfür etmeyi farklı bir boyuta taşımış güzide abimizdir.

--spoiler--
eşhedüenlailaheillallah islama dön putperest pezevenk. ineklerden fayda yok ananın amına at gibi girerim senin. orospu çocuğu seni. amına maşa sokup da pisiklet gibi kullandığımın evladı seni. kara köpek seni. kafanı orakla keserim senin. götüne tırpan sapı sokarım. amına koydumun dinsiz pezevengi. imansız orospu çocuğu. putperest gavat seni. boynuzunu siktiğimin lavuğu seni.
--spoiler--
küfürü yeniden icat eden zat.
ilk başta karşısındaki kürte bilmediği bir kaç kürtçe konuşup onu kendine çektikten sonra çok pis küfürler eden şahıs. amacı böyle olan şahıs boş beleştir. uzayda kapladığı yer boşunadır.