bugün

(bkz: calyx ı özlemek)
(bkz: sözlükte genel af ilan edilsin)
ramazan ayıyla beraber sözlüğe iniş yapacak yazar. yoksa daha mı erken?
pis, lüzumsuz yazarın tekidir. hiç sevmem, nefret ederim.*
cici, çok sevdiğim bir yazardır. çok severim, bol bol muhabbet ederim.
hakkında pek de bir şey bilmediğim, uludağsözlük yazarı.

büdüt -
rötuş isteği gönderen kardeşim, burada flood yok. forum mu amk burası flood olsun, farklı tanımlar ile yazarların içinde bulunduğu sosyopsikolojik durumu, aynı olaylarda bile farklı tepkiler verebilme saçmalığını ortaya koymak için böyle bir şey yaptım. yok illa tanım yaptıracan amk.
8.nesil çaylak.
altıncı nesil silik olan esuma nın kankisiydi bir zamanlar. hey gidi günler.
"yere düşen çocuğun ağlama öncesi bakışı" entrysiyle yüzümü güldürmüş, bir de nick altıma hoşgeldin mesajı bırakan ince insan, tekrar teşekkür ederim.
1. sınıf cöm, 6 nesil yazar.
sivri diliyle geri gelmiş yazardır. tekrardan hoşgelmiş.
(bkz: oy oy oy)
(bkz: sözlük buna hazır değil)
sivriliğimden ödün vermeden yazacağımı 120 gün sonra mutlulukla bildirerek tüm düşmancıklara selam ederim.
döndürmeyin, yapmayın çocuklar, calyx çaylak oldu.
aşk meşk konularında bugün güzel tespitler yapan yazardır.
aşk meşk konularının bugün cılkını çıkaran yazardır.*
anam, bitmiş çaylaklığı...

eee o halde ağır çekimde koşuyorum hamam böceklerimin annesine. "hoşgeldin bebeeem" diyerekten.

neyse işte çok uzatmayayım lafı, ağzı köpüklülere karşın birkaç damla su bulundursun yanında. benim de demem budur kendisine...

dıtdit: kıskanmayın olum. bu ne haset lan?
(bkz: efsane geri döndü)*
(bkz: bumerang)
gitmesinden de gelmesinden de haberim olmayan yazar, o kadar ilgisizim yani. nick ile entry takibi yapmadığım binlerce yazardan birisi, alelade.
bana sözü olan yazar.*
(bkz: calyx sakal gibidir kestikçe daha gür çıkar)*
az önce sol frameden kaldır özelliğini test ettiğim yazar.. iyi çalışıyor.. ohh miss..
birisi bir şey sokmaya kalkışınca elindekini boomeranga çeviririm...
şu ağzı köpüklüler, götü kınalılar felan kim; onu çok merak ediyorum ben yea. Ne zaman Bu başlığa baksam vıcık vıcık salyalar akıyor ekrandan çünkü... O yüzden göremiyor da olabilirim bak, düşününce mantıklı geldi...