1. 1.
  ankara tunalı'da bulunan, fransızca isme sahip, kıs bahcesi tasarımıyla göz dolduran güzel bir mekan. tarçınlı kırmızı şarabı tavsiye edilir.
  ... mystery
 2. 2.
  tunalı caddesi'nde içine girildikten sonra genişleyen güzel mekanlardan biri.
  ankaralı'ya cafe kültürü nedir öğreten bir yer senelerdir. senelere direnen. mönüsü genişleyerek güzelleşmekte, mekanda meydana gelen küçük değişiklikler ile daha da sevimli hale gelmektedir. yazın da küçücük arka bahçesinden gelen esintiler ile keyiflere keyif katılabilen bir yerdir.
  ... cymbeline
 3. 3.
  kız arkadaşınızla romantik dakikalar geçirip güzel güzel şarap içeceğiniz nezih bir yerdir.
  1 -1 ... alone with everybody
 4. 4.
  gencligimin ilk zamanlarinda daha yeni yeni farketmeye basladigim "kafe" kavraminin kafamda sekillenmesinde en buyuk onemi olan gayet beyefendi sahibi ve isletmeciye sahip yerdir. onlarca hatirasina ragmen elimde olmayan tatsız bir olay yuzunden kendi adima, degil kiz arkadasimla yalniz basima da kafamı toparlamak icin gittigim bir yer degil artik. hatiralarinin iyi tarafiyla kalmasi icin boyle.

  ama tabi kafe denince cogu beyinde "simitle cay icmek" kalıbının canlanmamasi acisindan, oturdugumuz sandalye ve masanin boylarinin bile aslinda ne kadar ufak ama onemli bir detay oldugunu farketmek acisindan, bos bir zamanda gidilebilecek yer.
  ... seconddimension
 5. 5.
  kışın daha da çok seviyoruz. öyle böyle değil.
  ankaralıların kapanmaması için dua ettikleri bir yer.
  -1 ... cymbeline