bugün

(#11771858) hayallerde yaşıyor bazı yazarlar. sen yenisin galiba?
(bkz: #11795227) ve (bkz: #11795071) ve (bkz: #11795131)

kafası karışık yazar.

--spoiler--
açılma sebebi, sözlükte yazarların izmir'i bir çeşit türk milliyetçiliğinin kalesi olarak görmeleridir.
--spoiler--

açtığı başlık: (bkz: izmirli kızların aslında kürtleri sevmeleri)

eee armut demezler mi 14-15 yaşında ki karadeniz kızları sinirlerini sadece lazlara mı aldırıyor diye? milliyetçiliği böyle mi öğrendin sen? sadece karadenizlilere vererek mi? ulan milletin bebesini şeker ile kandırıp inşaata götürürler bunu da milliyetçilik böyle diye kandırmışlar.
evrim teorisini muza tapmak olarak gören yazar, adnan oktar'ın saklanan üvey evladı.
evrim teorisini kabul etmediği için sevilmeyen yazar. evrimi savunanlara kalırsa herkes evrim teorisini benimsemeli, kimse reddetmemeli. hayır, bu yazarında bir zekası bir aklı var ve onuda yüksek düzeyde kullanarak gerçekleri görüyor, evrim teorisi denen saçmalığı hiçbir zaman kabul etmiyor. kabul etmediği için onu yobazlıkla veya başka bir yaftalamalarla suçlayamazsınız.
evrim teorisi'nin kabul edilecek bir şey olmadığını, yer çekim teorisi gibi genel bir kesinlilikle ispatlanmış olduğunu bilmeyen üvey kardeşlerinin de olduğunu gördük... evrim teorisini benimsemek, yer çekimini benimsemek kadar da doğal bir şeydir, siz istemeseniz de bu bir gerçektir ve sırf inancınıza, kibirinize ters diye reddetmeniz, hiçbir şeyi değiştirmeyecektir.

bu bilimsel gerçeğe uymayanlar da evet, yobazdır.

yobaz: Bir düşünceye, bir inanca aşırı ölçüde bağlı olan (kimse).
evrim teorisi bir gerçek değildir, darwin denen maymun bile zamanında teorisinin çürütülebileceğini söylemişken hala ısrarla evrim teorisi gerçektir diyenlerin aklından şüphe etmek gerekir. ayrıca evrim teorisi neye göre, kime göre gerçek? tüm dünyanın kabul etmediği bir uydurmayı ,sadece bir kaç ateistin gerçek demesiyle herkesinde gerçek olduğuna inanmasını bekleyemezsiniz.
arkadaşlarının şuna cevap vermesi gerekir;

darwin, evrim teorisinin çürütülebileceğini ne zaman söylemiştir?

evrim teorisini çürüten deneyler hangileridir?

önce buna bilimsel sitelerden, dergilerden ve makalelerden cevap verin, sonra ben sırasıyla bilimsel makaleler ile gerçekliğini ispatlayatım...

ayrıca ona buna maymun diyen über zekanız, sorularıma cevap verdikten sonra, şunlara da bir el atsa belki dava yolumdan bile dönebilirim...

(#11797996)
evrim bir gerçek değildir ve ispatıda olamaz. evrim, sadece tanrıyı reddeden insanların kendilerini rahatlatma yoludur. bu gerçek diye gösterilen şeyler zamanında bir kaç bilim adamı tarafından karşılığı verilmişti. aslında gerçekler diye yutturulan şeyler bir kaç sene evvel ki basit teorilerden öte gidemez. ayrıca evrim teorisi özünde insanların ortak atası olan maymundan geldiğini öne sürmüştür. bu da evrim teorisine inanmamak için başlı başına bir sebep.

not: abidik gubidik evrim teorisi sözde gerçekler beni bağlamıyor.
not2: ayrıca bunlar gerçek ise neden şu anda dünya benimsemiyor? bir kaç kişinin gerçek demesinden ötürü hiçkimsenin bu uydurmaya inanmasını beklemeyin.
bilimsel tartışma metodlarından bihaber insanların, oradan buradan duyduklarıyla bilgi satmaya çalıştığını görüyoruz...

dünya dediğiniz yer, mahallenizden ibaret değildir. dünyaca ünlü kaç bilim dergisi okudun da bu sonuca varıyorsun? eyve sinekleriyle yapılan kaç laboratuvar deneyine birebir katıldın? kaç fosil inceledin?

ateistlerin kendisini rahatlatma yolu diyorsunuz, işi bilimselliğe dökün deyince bi sikim gelmiyor elinizden anlayın işte amk. sorulardan bir tanesine bile cevap vermekten acizsiniz, döküman taramayı bilmezsiniz, kibrinizden gerçekleri göremezsiniz, sonra gelip buraya "evrime kimse inanmıyor zaten" diye çok bilmişlik yaparsınız.

evet maymunlarla ortak bir atadan geldin. ister inan ister inanma, sikimde bile değil ama genlerinin %98'i de benzer...

sizin bilimselliğiniz de bu kadar. dünyada üç beş ateist inanıyormuş.

sie
bu evrim teorisi denen saçmalıkla hiçbir akıllı insan uğraşmaz. ayrıca kimseninde sataştığı yok. bu zamana kada hep gerçekler gerçekler diye insanların çoğuna yutturuldu. ama işin esasında bu evrim teorisinden çok maymundan geldiğin e inananlara şaşar dururum. evrime inanmıyorum ama allaha şükür zekam yerinde. evrime inanmıyorum gerçek olduğunuda tüm dünya inanmadan inanmam. gerçekler böyledir evrimin gerçekliği sadece kendini akıllı sananlara göredir. darwin gibi ateistler hep moderndir zaten. sonuçta bir yaratıcıya inanmıyorlar. siz evrim denen saçmalığa inanmaya devam edin herkesi hiçbir zaman bunlara inandıramyacaksınız. size göre gerçek bana göre yalan. olay bitmiştir,bunlar gerçek diye artık olayı uzatmayın. haydin uykuya.
--spoiler--
bu evrim teorisi denen saçmalıkla hiçbir akıllı insan uğraşmaz. ayrıca kimseninde sataştığı yok. bu zamana kada hep gerçekler gerçekler diye insanların çoğuna yutturuldu. ama işin esasında bu evrim teorisinden çok maymundan geldiğin e inananlara şaşar dururum. evrime inanmıyorum ama allaha şükür zekam yerinde. evrime inanmıyorum gerçek olduğunuda tüm dünya inanmadan inanmam. gerçekler böyledir evrimin gerçekliği sadece kendini akıllı sananlara göredir. darwin gibi ateistler hep moderndir zaten. sonuçta bir yaratıcıya inanmıyorlar. siz evrim denen saçmalığa inanmaya devam edin herkesi hiçbir zaman bunlara inandıramyacaksınız. size göre gerçek bana göre yalan. olay bitmiştir,bunlar gerçek diye artık olayı uzatmayın. haydin uykuya.
--spoiler--

bilimsel bakış açısı: 0
evrim teorisinin çürütüldüğüne dair bilimsel bir deney: 0
haklı olduğunu belirtmek için kullanılan sav: "bu evrim teorisi denen saçmalıkla hiçbir akıllı insan uğraşmaz"

hani bütün dünya inanmıyordu? nerede o dünyanın büyük çoğunluğunun reddettiği deneyler, veriler?

karşıma kıvırmadan, adam gibi argümanlarla gelinceye kadar benden bu kadar...
hala ısrarla uzatıyorlar ya bu evrimi... neyse...

bak evladım, sen şimdi bizden sürekli evrimin çürütüldüğüne dair kanıtlar istiyon ya,

ben de sana diyorum bir şeyin çürütüldüğüne dair kanıt göstermek için, onun delillerle ispatlanması gerek.

ve sizin delil dediğiniz, bilimsel ispat dediğiniz şeylere aklımız yatmıyor, inanmıyoruz.

daha sağlam deliller bulunana kadar, hatta tanrının olmadığını ispatladığınız zaman evrime ben de inanacağım.

şimdi güle güle.
http://www.facebook.com/v...136586141896&comments
http://www.gearfuse.com/w...10/04/stephen-hawking.jpg

al sana vaziyet. kötü bir durum. evrim buna inşallah çare bulur. umarım!
(bkz: #12082229)
(bkz: #12082463)

görsel
(bkz: liseli alert)
(#12463135) bir ateiste yapılaccak en büyük kapağı yapmış.
zeki çocuk.
deniz gezmiş'in pkk'lıların abisi olduğunu yazarak ideolojik birikimin ve zekasını bir kez daha ispat etmiş, şaşırtmamıştır.
ideolojik bilgi ve birikimi ile hayran bırakmıştır.***
abd vatandaşlığına geçebilmek için elinden geleni yapan fethullah gülen e bir çeşit tutsak demiş ve güldürmüştür.(#12479239)
(bkz: #12488720)

bizlerle taşak geçtiğini umduğum yazar. yoksa durum cidden vahim. *
(bkz: #12490364) faşist yazarlarımızdan.
açtığı başlıklar ve yaptığı yorumlar epeyce kalitesiz trollümsü yazar. açıkcası kendisi hiç sevmedim.

(bkz: ne ayaksın olum sen)
yaz sıcağında şort ya da etek giyenlere "baldırı çıplak kaşarlar" diyebilecek kadar insan ötesi bir mahlukat.