bugün

kardeşimdir. bulaşan karşısında beni bulur. evet.
Çoğu konuda hemfikir olduğum yazar.
Bana gerçi biraz haksızlık etti ama olsun.
Doqukan denen rahatsızın hesabı. Evet.
(bkz: toki arena eşekleri).
Bazı düşünceleri cok güzel ama Ülkücülere cok tepki veriyor her ülkücü aynı değil onun dışında bence iyi bir yazar.
ülkücü mağduru hanım kızımız, nevet.
Son zamanlardaki paylaşımlarını beğendiğim yazar çizgisini bozmaması dileğimle.
(bkz: kelini siktiğim) başlığına entry girerek bana mesaj yollamaya çalışan tanımadığım, hiç muhabbetimin olmadığı bir ergen.

bunlara gerek var mı?

bundan sonra hal ve hareketlerine daha fazla dikkat etmesi gerekecek.
çünkü boyunu aşan sulara daldı.
Z kuşağının kalıntılarından bir arkadaş sanırım.

Çocuğum göze batıyorsun. Yapma.
Atatürk'e hakaret eden bir işgal artığı. Koçum, beni iyi dinle. Gün gelecek, topunuzun sonu gelecek. Sanırım bu itin dedelerini iyi hoplatmış atatürk.. Totonun acısını gelip buraya kusma. iliğini kemiğini kuruturuz senin.
Valla bazı yazılarını çok beğeniyorum ama bazı yazıları da tam zıt görüşüm bir ulusalcı gibi davranıyor bazen de tam tersi çözemedim.
Canını fena yaktığım komünist velet yazarımsı. Kendisi aynen şu görseldeki gibidir,
görsel
boşluğun vücut bulmuş hali.
Okullar açılsa da sözlüğü bir salsa. Evet.
Artık ifşa edilmesi gereken yazar...
görsel
Özil hayranı.

Bu gifi çok seviyormuş.

görsel
Sallayın gitsin. Boş beleş yazar.
Aynı zamanda ırkçıdır.
https://www.uludagsozluk.com/e/44364252/
biz kim olduğunu biliyoruz şuan için beklemedeyiz yanlış yaparsa ifşa etmesini de iyi biliriz dediğim yazar..
Adamın dibidir. Objektif yorumlarını ilgi ile takip ediyoruz.

Fakat dağa agresif olmalı galatasaray düşmanlığı yapanlara saldırmalı mümkünse mesutol kampanyasına 1 mesaj atmalı..
(#44363842) şu entarisiyle ne olduğunu çoktaan belli etmiş yazarımsı. Her solcu gibi hdp sempatizanı. Hiç şaşırtmıyorsunuz be kızıllar...
ayağının tozuyla fenerbahçe düşmanlığı yapan kim bilir kimin feyki ya da yeni hesabı olan yaşam formu.

kendisine mesut özil gifi bırakıyorum. zira hayranıymış kendisi.

görsel

Edit: bazı himmetçiler de "iyi yapıyor, objektif, gsye saldıran fenerlilere daha çok saldırsın" gibisinden şeyler yazmış ama adam gsye de sallıyor. Bjkli kendisi. Ulan şu himmetçiler de gram akıl yok gram.
Hoşgeldi inşallah pasiftir.
güncel Önemli Başlıklar