bugün

polislerin haksızlığına dur demek isteyen bireyin alanen polise meydan okuma cümlesidir.
(bkz: meksika düelloları)
(bkz: biz de ülkücüyüz)
bu şekilde bağıranın belasının sikilmesine neden olacak söylemdir.

olm adamlar yakın dövüş eğitimi alıyor. siker tahta kaleni. hele bi de yunus denk geldimi tam başa oturdun demektir.
he olur bide domal**m şey et denecek cevap.
terör örgütü pkk yandaşlarının polisten dayak yemeleri akabinde söyledikleri sözdür. terörist sözüdür. bölücü sözüdür.
götü kaşınan pkklı orospu çocuğu cümlesidir. kaskı çıkarırsa polis sizi ayakta siker. şikayet edecek sicil no kaskta yazar. sonra sikildiğinizle kalırsınız. kask yok numara yok.
(bkz: teke tek)
sürekli gaz sıkan ve copa, kaska sahip korkak polislerin hak ettiği cümledir.
realitesi olmayan önerme.

önermenin muhatabının kaskını ve copunu çıkardığında önermeyi yapan kişiye karşı fiziksel üstünlüğü halen daha +1 korelasyona yakın olacak.
"ben herkezi döverin qanqaa polise polis onu da dverim de şartlar eşit diyil işte. dünde ismayilcanı dövdüm mesela" içsesiyle türetilmiş slogan. pkk eylemlerinde duyulurdu vakti zamanında.

geçen şu "siz ermenisiniz" diyen ve zorla çıldırtılmış, camdan insanların kafasıns tükürürcesine davranan birkaç ergen tarafından küfre maruz kalmış polisin videosunu izledim. oradaki yorumlardan birisi bu yöndeydi. yani diyor ki; "aga ben bu adama sövdüm. bu adam şimdi hakkını almaya kalksa benden ve kaskı copu bıraksa ağzına sıçabilirim. ama özgürlükçüyüm ben ve acayip ahlaklıyım. itlik serserilik yoktur. kitap okuruz karanfil dağıtırız biz." laaan şakacı piç...
Tribunden gelmeyen adamin anlamayacagi bir cagri.

Zaten yanlis yazmissiniz, en iyisi girmeyin bu islere.
doğrusu; kaskını çıkar jopunu bırak delikanlı kim bakalım değil miydi?
beşiktaş tribünlerin de başlayarak tüm türk tribünlerine sicrayarak son olarakta gezi parkı müdahalelerine karşı söylenen slogan.
bir pkk militanının, askere "gelişmiş silahlarını ve tanklarını bırak" demesi gibidir. saçmadır yani.
çocukça bir söz.
polis seni kendisi olarak değil devlet olarak dövüyor.
bire bir de kimin alıp alamayacağının bir önemi yok o yüzden.
onlara hiç gerek yok al copu kaskı silahı ver polise taşı molotofu havai fişeği bakalım kim daha delikanlı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar