telafisi olmayan büyük bir hata yaptığını hissettiğin anda içinizin acımasıdır.

şiddetli geçimsizlik nedeniyle ailemi bırakıp kendi hayatıma başladığım andır Aradan uzun zaman geçer bir boşluk fark edilir
şimdi ayrı düştüğüm sıcak bir aileyi hayal etmek daha mı iyi.
dersine giren profesörü toplantıda dekana şikayet etmek. o an hissedememiştim ama kafası sonradan geliyor.
Kısa bir inkar süreci geçiyor ondan sonra sinirleniyor insan nasıl yaparım nasıl batırırım diye eğer benim gibi narsistseniz kendinizi haklı çıkaracak geçerli gerekçeler bularak unutuyorsunuz zamanla her ne kadar böyle bi insan olsam da hala pişmanlık duyduğum bi hatam var elden ne gelir yaşıycaz öğrenicez bi daha yapmamaya çalışıcaz.
Yer yarılsada içine grisem denilen andır.
Hiç bir hatanın telafisi olmaz.
korkakça davranılan an.
doktorun doğum sonrası götüme şaplak attığı an. ulan ne işim var burada kesin demişimdir.
hatayı yaptıktan hemen sonradır. dank diye düşer kafana naptım lan ben diye.
Whatsapp'ta yanlışlıkla görüntülü aramışım kanka.
Sağa sola, yere bakip dusunmek.
şu an uyumamakla yaptığım hatadır.
Fener ışığı görmüş tavşan misali kalınan andır. Gözler büyür, hareket edilmez nefes bile alınmaz belki.
Mastürbasyon yaptıktan sonraki hisse benzer.
Dünyamın, başıma yıkıldığı an.
halk tabiri ile, göte gelmek deyiminin gerçekleşmiş olduğu hede. hebele hübele.
hiçbir hatanın telafisi olmaz.
Hiç bir hatanın telafisi gerçeği gizlemzez.
içimden boku yedin işte neigbourhood diyorum * elim buz gibi oluyor genelde böyle olunca.
ben ya da bir başkası ne yapmış olursa olsun, ortada bir hata yoktur. her şey olması gerektiği gibi olmuştur. hangi yönden gidersek gidelim bir şekilde yaşarız bu hayatı ve geçmişe dönüp keşke diğer yönü seçseydim demek anlamsızdır. zira hayatın budur ve sen bununla varsın.

size önerim, geçmişe kızmayın ve seçeneklerle kendinizi boğmayın.
Hata yaptığın an en hızlı şekilde düzeltmenin en iyi yol olduğunu defalarca tecrübe ederek öğrendim. Hiç zaman kaybetmeden hemen gerekeni o an yaparım, itirafsa itiraf, özürse özür. Harekete geçip Bir şekilde telafi etmek en doğrusu, çok da faydasını gördüm.
Genelde farkına geç varıyorum, boku yedikten sonra ders almak kalıyor.
Herkes hata yapar. Hatadan ders çıkarmak lazım diye de bir teselli ver şarkısı soylensede, bu şarkı her zaman tekrar tekrar söylenir. Neymiş, hata yapmaya devam.
Umarım olmaz.
köprüden önce son çıkışı çoktan geçmişsindir.
telafi etmek için elinden geleni yaptığına vicdanen emin olmak istersin. durum gece ise gecenin karanlığına gömülmek, gündüz ise yeni umutlar, yeniden başlamak istemenin çabasını göstermek istersin. eğer sonuç veriliyorsa da yapacak bir şey yoktur. olan olmuştur.
o kadar büyüktü ki, hayatımda ilk defa canı gönülden o an ölmeyi diledim. Bir anda her şey bitti buraya kadarmış artık benim hayatta tek bir islevim, amacım kalmadı hissi. Bundan sonra nasıl yaşarım? Ne ile ve niçin yaşarım ? Her şey bir anda sıfırlandı.