bugün

entry'ler (7)

deli olmadığınızı kanıtlama cümlesi

Beni tanıyan herkes deli der. Ben ise kendimi herkesin gördüğü gibi görüyorum. Sonuçta deliyim. Belki 15 yıldır da psikiyatrik tedavi çerçevesinde nalet ilaçlar kullanıyorum. Belgeli deliyim.

geceye bir söz bırak

Bir veteriner ata sözü derki; Azimle defekasyon, mermeri horizontal perfore eder.

beko vs arçelik

Yurt dışında yaşıyorum ve mağazalarda görüyorum. Bilinen ve tercih edilen markalar olması, ne olursa olsun üzerinde made in Turkey yazması gurur verici.

tc nin salgına karşı mali teşvikte 63 üncü olması

Gene iyi sıralama. 64 de olabilirdi. Memleketimin plakası. Diğer olumsuz sıralamaları düşününce, yine iyi. insan hakları, adalet, düşününce özgürlüğü, mutluluk, açlık, stress vs vs daha bir çok insanlıkla ilgili konudaki alt sıralardan daha iyi bir derece.

büyük bir hata yaptığını hissettiğin an

Herkes hata yapar. Hatadan ders çıkarmak lazım diye de bir teselli ver şarkısı soylensede, bu şarkı her zaman tekrar tekrar söylenir. Neymiş, hata yapmaya devam.

25 yaşındaki erkek 37 yaşındaki kadın ilişkisi

Bu tamamen duygusal bir nedenle olabilir. Yani; sevmistirler, sevilmiştirler veya bir taraf diğer tarafa göre maddi olarak baya bir üstündür. Sonuçta, olmayacak bir şey değil.

günlük tutmak

Özendiğim, ama hiç yapmadığım bir şey. Çocukluğuma dönebilsem yazardım. Ne dönerim (pilav üstü) ne yazarım.