bugün

bütün erkekler bıyıklarını keserlerse ve futbol konuşmayı bırakırlarsa ancak öyle gerçekleşecek gündür. olsa bile yine de garanti vermiyorum.
(bkz: bazıları makyajsız çıkmasın)
böyle bir günü bende istiyorum o turuncu fondötenlerin altından boyanın badanın nasıl birşeyler çıkacak merak ediyorum zira 5 kat fondöten mi sürülür be hanım kızım filli boya gibisin.
öyle bir gün olmayacaktır efendim. kendisine bakmayı seven, kişisel görünümüne önem veren kızların sayısı oldukça fazladır bu yüzden böyle bir gün olmayacaktır sonsuza dek.
sevgiliden ayrılıp, kız ararken daha da batma durumudur.
erkeklerin gün boyu kustuğu gündür. ya erkekler için yada kızlar için sokağa çıkma yasağı uyğulanması gereken durumdur.
erkek neslinin tükendiği gündür.
Kıyamet alametlerinin sonuncusudur. Ondan sonra ölüler dirilir zaten.
gay sayısının ikiye katlanacağı gün olur.
(bkz: final haftası)

o zaman bıyıkları da, fönsüz saçları da, makyajsız suratı da görebilirsin.
(bkz: the day that never comes)
vize ve final günleridir o günler üniversitedeki hemen her hatun makyajsız gezer. vay be şu hatuna bak dediğiniz kızlara naber birader dersiniz o derece.
mide bulandırıcı bir gün olacaktır,bu yüzden dışarda dolaşılırken poşet vb bulundurulmalıdır.
(bkz: deprem)
(bkz: işte biz o gün tükeneceğiz)
makyajsız gezenler için sorun teşkil etmeyecek gündür.
imkansız olan bir şey. çoğu kızlar makyajlı geziyor ve yapmayı bilmeyenler de yüzünü gerçekten mahvediyor. belki doğal güzelliğini bile makyajla çirkinleştirmeyi başarıyor.

edit: allah'ım neydi günahım.*
(bkz: 2012)

(bkz: büyük kıyamet)

mayalar bunu önceden bildi.
(bkz: gachayım)
Erkeklerin öldüüğü, yok olduğu zaman .
30 şubat.
elleham hastadır.
geçen günlerden biri, iş yerinin yanındaki güzellik merkezindeki çalışan kız ile aramda geçen konuşmadan;
- sende bir değişiklik var ..
+ hımm.evet hastayım.
- anladım.

oysa sadece makyajsızdı.
herhangi bir günden farksız olacak gündür. bütün kadınlar eşit değerde olacakları için kaos yaşanması çok küçük bir ihtimaldir. amma velakin aralarından sadece biri bile makyajlı olsun yer yerinden oynar işte 2011 in bugüne geri geliriz. swh
doğadaki hayvanların nesillerinin tükenmiş olması durumunda böyle bir gün olur. zira makyaj malzemesini nereden bulurlar?
sokağa çıkma yasağı ilan edilmesi gereken gündür.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar