bugün

dumlupınar üniversitesinde akademik hayatına devam profösördür.çok acayip ders işleme stiline sahiptir.öğrencinin medeni cesareti artsın diye sunum adı altında kitaptan bir konu 3-4 kişi tarafından okunur.sonra ders geçme şartlarından biri olan eleştiri yapma safhasında geçilir.kitaptan okunan konu pardon sunulan konunun bir paragrafı okunur.eleştiri yapılmış olur.burada çok önemli bir şart vardır.hatta dersten harf yaparak geçmeninde altın kuralıdır.hatun olmak.evet götümden falan uydurmuyorum.sonra sınavlarda acayiptir.açık sistem sınav sistemini benimseyen eğitim gönüllüsü prof. istediğini istediği harfle geçirmek için muallak sorularla dolu bir kağıt hazırlar öğrencilerine.ve mutlu son.geçme notunun cinsiyetle alakalı olduğu dersi bir sap olarak cc ile geçmişsindir.
eleştiri yapmadan geçemeyeceğin derslerin yaklaşık 60 yaşındaki hocasıdır. mutlaka iki eleştiri yapmak zorundasındır. ama size bir türlü söz verilmez, neden diye sorduğunuzda elektrik almalıyım seni derse kaldırmak için der.
hakkında bir çok şehir efsanesi vardır, her derste böbürlenerek anlatır. "hakkımda kızlarla gezdiğim söyleniyor, tabiki kızlarla gezeceğim sağlıklı bir erkeğim ben" demeçlerinde bulunmuşluğu vardır.
renkli bir karakterdir, yıllarca dersini geçmek için sürünen öğrencilere hangi renk olduğunu sorabilirsiniz.
Profesörlüğünün ve dekanlığının elinden alınma sebebi olarak çalışmalarının sahte olması söylenen kişidir, buna rağmen kapıdaki isimliğinden prof. ibaresini kaldıramayan yapıdadır. Dersinde ''benim kitaplarımı okumayın zaten onlardan bende bir şey anlamıyorum'' diyebilecek kadar da bu ülkenin sistemsizliğini açık edebilecek yapıdadır.
Her sınavda kitaptan aynı yapıda iki soruyu sorup, açık kitap olan sınavda herkesin aynı doğru cevabı yazmasına rağmen kafasına göre not dağıtan yapıdadır. Hakkında onlarca şikayet verilmesine rağmen rektörlüğün bir türlü harekete geçmediği kişidir.
Finaller sonunda geçmek zorunda olan, club'a gider gibi giyinmiş nice hatun kişinin ziyaretine gidip beni geçirdi dediği tüm öğrenciler ve iibf kantin camiasının malumudur.
Ödev isteyip, sonra sınıfın yarısının ödevini kaybedip, ''Beni ilgilendirmez kaybolduysa kayboldu, ödevini kaybettiklerimi bırakıyorum seneye dersi tekrar alırsınız'' diyebilen bir insan tipidir. Dersini almak zorunda olan ve senelerce sürünen öğrencilerin hem düşmanı hem de utanç kaynağıdır.
Kısacası kızımı kesinlikle teslim etmeyeceğim, oğlumun ise dersinden kaldığını duysam yakasına yapışacağım, akademisyenlik buysa lanet olsun üniversiteye dedirten insan tipidir.
dersine devamlılık sağladığınız ödev ve sunumunuzu yaptığınız takdirde çok kolay bir şekilde geçtiğiniz yönetim hocasıdır. gayet bilgili,tecrübeli ve iyi bir hocadır.
Ödevini yapmayi basaramadigim hocadır. Nasıl yapılacak lan bu odev.
güncel Önemli Başlıklar