bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    20lik dişinden çok çekmiş yazarımız.*
    (bkz: yirmi yas disi)
    ... hoppala
  2. 2.
    uzun zaman sonra, sözlük alemine tekrar merhaba demiş yazar.

(bkz: kıvanç tatlıtuğ)
    ... templar
  3. 3.
    kırmızı ayakkaplı ön libero, severim iyi çocuktur.

edit: sadece 16 gol ben attım .
    ... templar
  4. 4.
    futbolu cozmus yazar. 26 ekim istanbul halisahada futbol zirvesinde iki pas yapti anladim ne mal oldugunu. pas yakarislarima kulak verdigi icin mutesekkirim. yanina cok yaklasmayin, yaftalayiverir bu adami.

(bkz: bana torres deme)*
    ... reconquista
  5. 5.
    seneler evvel mirc ortamında tanıştığım, ancak olayın "asl pls" la kalmadığını kendimi bununla beraber çanakkale'ye geziye giderken bulduğumda anladığım çok sevdiğim dostum. içinde birçok çocuk gizli. futbolcusundan, yazarına, girişimcisine, romantiğine vs. diye gider. hani yarın desem, gel şöyle bir fikrimiz var yapıcaz uraşıcaz felen diye, tası tarağı işi gücü bırakır kovalamaya başlar yanı başımda. çok geceler sabaha kadar bununla lafladığımızı, sonra şöyle bir durup baktığımzda ne konuştuğumuzdan bihaber olduğumuzu ama bi o kadar keyif aldığımızı görürüz her defasında. sayesinde, zamanında mirc'de harcadığım zamanın boşuna olmadığını anladım. internetin bana hediye ettiği ender dostluklardan.

ayrıca, bende önce yazar olmuş, gitmiş halı sahalara maç yapmış, ortalığı dağıtmış vs.vs. hiç haberimiz yok. bidaha bensiz maça giderse kendisine fena komplolar kurmayı planladığım 1. nesil yazar.
    ... zookeeper
  6. 6.
    kısa sohbetimizde anlattığı özgeçmişini dinlediğimde azminden vazgeçme dostum demek istediğimdir.
    ... uypaciyakoverbeni
  7. 7.
    benim gözüm seni bi yerden ısırmıyor, düpedüz tanıyorum seni diye düşündüğüm yazar...sürekli bi şeylerin peşinden koşmasını çok çok sevdiğim, gelecekteki iş ortağım dnvr insan kişisi.
    ... sew7
  8. 8.
    (bkz: çılgın)
    ... sew7
  9. 9.
    beni 28 aralik uludagsozluk itusozluk hali saha zirvesi inde feci suretle eğlendiren isim. geçimsiz ama samimi uşak, sevdim vallahi.
    ... melankolik
  10. 10.
    acayip yakışıklı, karizma, dolce gabbana boxerıyla göz kamaştıran *, sözlüğümüzün jönü, profesyonel fotoğrafçı, ayrıca harika futboluyla 28 aralik uludagsozluk itusozluk hali saha zirvesi ne damgasını vurmuş, sohbeti mükemmel, kendisi delikanlı bir arkadaşımızdır, seviyoruz kendisini.
    1 ... saipsiz