bugün

genellikle sude ismi ile birlikte kullanılır.
eski dilde öpücük anlamına gelen kelime ve kız ismi.
eski dilde öpücük anlamına gelen kız ismi.
eski dilde öpücük.
kokulu öpüş.
buse masum ve ufa bir öpücüktür.
meltem gibi değip geçer, tükürüksüzdür.

bundandır ki şehvet uyandıracak organ ve bölgeler üzerinden ziyade alın, saç, el, omuz gibi yerlere kondurulur.
il bacio onun italyancası.
eski dilde öpücük demektir.
ilk sevdiğim kızın ismi gerçekten o günleri hatırlıyorum çok küçüğüm bizim sınıfın en güzel kızıydı buse tabi bana göre sonra yıllar geçti yine karşılaştık baktım güzelliğinden bir şey kaybetmemiş ama benim ona olan duygularım o yıllarla beraber yok oldu ama güzel olduğunu reddetmiyorum tabiki.
ebeveylerin bir kadına bu ismi verebilecek kadar ne yaşadıklarını hep merak ederim. yetişkin bir kadın olarak "öpücük" diye bir isimle anılmak ne demek? erkek adama gaylord diye isim vermek gibi bir şey.
eski dilde öpücük.
galatasarayın kızının adıdır. güzel addır.
Bayağıdır ortalarda görünmüyor. Bu koronalı günlerde inşallah başına bir şey gelmemiştir.

(bkz: taksim delisi cenk)
görsel
eskiden sevdiğim kızın ismi. çok çirkinleşmiştir.
ilkokulda sinifimda olup herşeyi ile farklı ama aşk olmadığım hayran olduğum hatun hala fac. konuşuruz inanılmaz guzellesmis.
(bkz: veda busesi)
ah buse ah...
hatırlatmasan olmazdı demi sayın başlık açan ? amk.
açık büfe isimli youtube kanalında süper laz şivesi yapan kızına dı.
hayatımı bok eden orospu çocuğunun ismi.
bu isimde tanıdığım hatunlar genelde esmer, uzun boylu, güzel hatunlar oluyor.
sevgili olmayınca nefret edilmesi gerekmeyen kızdır. bu ne ego yavv?
teklifleri reddedecek kız ismi.
Lisede aşık olduğum kızın ismidir. Tabi ki geleneğimi bozmadım ve kıza açılamadım. Kıvanç Tatlıtuğum ya amk kız bana açılacak. kızla biraz daha yakınlaşalım diye diye okul bitti amk.