bugün

günlükler hariç genel özellikleri tutuyor.ama genede uğraşılacak birşey olduğunu düşünmüyorum.
termodinamik hocamız serdar bayarı'nın teorisi:

burçlar, doğarken size etki eden gezegenlerin çekim kuvvetiyle alakalıdır. ama unuttuğunuz bir şey var: doğarken üstünüze etkiyen başka bir kuvvet. geçen yılın final sorusunu size sorayım. siz doğarken jüpiter'in size uzaklığı x km. kütlesi de y olsun. sizi çeken ebenin de kütlesi 85 kg ve ebe yarım metre ötenizde. kütle çekim kanunu'ndan * hangisinin size daha çok kuvvet uyguladığını bulunuz.

cevap: tahmin edin. *
Başlıkta yazdığı gibi tam bir geri zekâlı, günlük burçunu okumazsa ölecek duruma gelen zavallılar
geri zekalı olup olmadığı tartışmalı insandır. keyfi bilir.

ha ben inanmam o ayrı.
burçlara inanın demiyorum, ama karşı cinsle muhabbet kurmanın etkili yollarından. bunu bilin sadece.
(bkz: bunlar araç hep araç)
(bkz: burcum borç ama nah alırsın)
saçmalık burçlara inanmak değil burçlara göre olan günlük fallara inanmaktır.
hayaletlere , fallara ve hatta karmaya falan da inanır bu salaklar.
hayatını burcunun yorumlarına göre düzenlemiyorsa geri zekalı değildir, eğlencelik bir şeydir burçlar onun için.
geri zekalı sensin burçlarda sana girsin diyebilir inananlardan birisi.
burçlara inanmayan geri zekalıdan pek bir farkı yoktur.
şu an kafa sikiyorlar.
minnoş ve hanımefendi çizgimden çıkarttıkları için bir miktar kırgınım.
bir de derler ki "e ama bütün özelliklerini taşıyorum ben burcumun". zaten burçlar da herkeste olabilecek genel ve zıt özelliklerden oluşmuyor ve sen kesinlikle kendini farkında olmadan bunlara adapte etmiyorsun. evet geri zekalı haklısın.
benim. en büyük hobimdir. en belirgin ilgi alanım. teşekkürler.
Yıldızların insanlar üzerinde etkisini, kuran dahi söylüyor. Öyle bilimi inkar etmeyelim.
Bütün burçlar bu kadar iyi özlelliklere sahipken bu kadar orosbu çocuğu nereden türüyor? işte bu soruyu sorduğunuzda astroloji ve burç saçmalıklarına inanmıyorsunuz.
Ayrıca (bkz: barnum etkisi)
"1- Burçları olan göğe andolsun,"

(bkz: buruc suresi)
Şimdi buraya evrende önemsiziz temalı twitter düşük iq lu gerzek muhabbeti yapmıycam.

Kısaca böyle bir insan varsa ağır maldır.
öyle gerizekalı çok.