tat kaçırmaz, keçileri kaçırtır. çıldırtır. saç baş yoldurur, cama kafa attırır.

dün vardı böyle biri, bir dost meclisinde. gittim saçımı başımı yoldum, duvara kafa attım, yumrukladım falan. sonra sakinleştim. o derece delirtme potansiyeli vardır.

p.s: yapsın nan yapsın. yapmasalar ılık olup olmadıklarını nasıl anlarız.

p.s-2: ilk taşı en ılığınız atsın.

p.s -3: ben yapmıyorum. içinizden geçirdiniz duydum.

p.s -4: fifa 15 yapak değil mi?
Olmayan iticilik. Böyle ince şeylerle ilgileniyorsa bir kadınla nasil ilgilenir.
olmasa ne güzel olur iticiliği. erkek dediğin burcu sorulduğunda ne biliyim aslandı heralde yav felan der. burc muhabbeti de neymis, 3 hayırla uğurluyoruz.
Varolan iticiliktir. Sene olmuş 2015 adini soyadini sormadan direkt burç soran garip erkekler mevcuttur efendim.kizlar bu kadar burçlara onem vermiyo takmayın bu kadar ya.her burçtan insanlar ayni ozellikleri barindircak diye bi kaide yoktur.
Harbiden itici tiplerdir. Burcumu söylediğimde de muhabbeti keserler offline olurlar.
Harbiden iticidir .
futbol muhabbeti yapan kadınla kıyasıya yarışır.
kıskandıran iticiliktir. lan olm siz manyak mısınız? burcunu bilmenin muhabbet açıldıysa bunu konuşmanın ne zararı var neden artistlik olsun? abartmamak koşuluyla herkesin konuşabileceği bir konudur bu. iyi etüt ederseniz hatun da düşürürsünüz. fal bakıyorum lan ben kahve falı, mahallenin teyzeleri yolumu gözlüyor amk çok popülerim bu konuda.

tavlamaya çalıştığım bir kıza fal baktım bir gün, sana kısmet var dedim kendimi tarif ettim şaka olsun diye. saf mıdır nedir amk akşam mesaj atmış söyledğin her şey çıktı diye. nasıl yani dedim, eski erkek arkadaşımla tekrar barıştım dedi amk orospusu. erkek arkadaşı bana benziyordu herhalde. ya da ben paralel hayatımda bu kızın erkek arkadaşıymışım ne bileyim böyle saçma sapan bir şey. bu da böyle bir anımdır.
Lan deyince "hiiii" derler bu erkekler. Uzaklaşınız.
acayip iticiliktir.
o ne yavşaklıktır ya?
karı düşürcem diye burç okumalar falan.
işsiz millet.
erkekler olarak yükselenden anladığımız ek bir şeyken hala bazı erkekler yükselenim şu burç yükselenim bu burç. arkadaş yükselen şey belli. *
gizli gaylerdeki ortam sirkulasyonuyla aynı düzeyde olan iticilik.
Ilıkımsı şehzade efendilerin hanım hatun avında kullandıkları durumun aslında onları itmesi durumudur.