bugün

ihtiyaçtansa olsundur.

Benimki oldu geçenlerde. Burnu çatlaktı garbimin nefes alamıyordu. Hokur, fokur ses geliyordu.
Tabi ben ibneyim durur muyum? Estetüklü,estetüklü diye dalga geçiyorum.
Nerden buluyosun kızım böyle kelimeleri deyip duruyor. Sever ama garip konuşma dilimi.
E ne yani estetüklü yalan mı?
Velhasıl herifi yaptırdık şükür.asafafsj
Türk erkeklerinin %99'unun yaptırması gereken estetiği yaptıran erkektir.
kadınlar yapıtırıyorsa erkekler neden yaptırmasın. estetik amaçlı değil belki sağlık problemi şikayetinden dolayı buna mecbur kalmıştır.
erkek değil pasif gaydır. evet.
0:00 0:02
haha entrylere bak karı kılıklı, kırıtırarak yürür falan yazılmış, mağarada mı yaşıyorsunuz? çomar mısınız?
burun konusunda genetik olarak sansliyim.

ben de saclarimi begenmiyorum.
kismet.
surada yasayacagimiz kac sene var ki.
F16 uçak burnu gibi burnum var, profilden bakınca hani fatih sultan mehmet 'in gül kolladığı resmi var ya ondan 5 cm daha uzun burnum var amk.

Lakin asla estetik yapmayı düşünmedim.

Orasını burasını estetikle düzelttiren erkektir.

Yakında dudaklarına falan botoksta yaptırır.
benimki gibi bir buruna sahip olmak isteyen erkektir ama nafiledir.

isteyene özelden gönderilir.
Benim gibi mickey rouke burnuna sahipseniz gereksizdir.
kırıtarak yürür.
Gayet normal olan erkektir. Ben oldum. Ama ameliyat süreci zor geçti. Açık ameliya oldum. ilk üç gün felçli gibi yaşıyorsunuz. 4. Ve 5. Günler rahattır.
Eski sevgilimin neden ben değil demesi üzerine ımm burnun çirkin dememle estetik yapmasıdır. Egosuz çirkin zengin züppesi kişidir. Kesunlikle genelleme yapmıyorum ama bir kadın için estetik yapanında kişiliği tartışılır.
Rüzgar erkoçlara benzeyen madamdır.
bu kadar modern bir yüzyılda Son derece normal bir durum. imkanı olan herkes için normal yani..
iyi hissedecekse neden yaptırmasın tabii ortaya çıkan sonuç uyumlu olmalı öncelikle lenger gibi suratta gömlek düğmesi kadar burun da olmaz.
Eniştemdir.
Karı kılıklı.
Ameliyat sonrası karşı karşıya geldikleri tepkileri merak ettiğim,
Türkiye gibi bir yerden çevrenin dalga geçmesinden rahat edemiyeceğini düşündüğüm grup.
Burnunun görünüşünden memnun olmayan erkektir. Hani çok detaylandırılmasına gerek yoktur. Estetik görünme isteği sadece kadınlara mahsus değildir.
Kenan imirzalıoğlu gibiyken Rüzgar erkoçlara dönüşen kişidir.
burun büyük ve kişiyi rahatsız ediyorsa dinen bir sakıncası yoktur.bu yaz estetik yaptırmayı düşünüyorum. yüzüm küçük burnum geniş ve uzun. rahatsız oluyorum.