bugün

içi güzelse varsın burnu çirkin olsun dediğim kızdır.
çirkindir, net.
Ahaha yazıktır günahtır.
Aşırı derecede seksi olabilenleri mevcuttur.
zaten siz burunla ilişki yaşıyosunuz amkm dedirten başlık.
basit bir estetik müdahele ile kurtulabilir bu durumdan ama gerçek sevgi - sevilmek kusur ister, böyle küçük çirkinlikler ister.
Burun cirkin olunca kendisi de hic guzel gorunmuyor gozume boyle kizlar.
Burnu çirkin kızların hep çirkin olduğunu sanırdım ama burnu kemerli olan bi kaç güzel kıza da rastladım. O buruna rağmen güzellerdi yani.
Burnu çirkin kız yoktur venüs gamzesi olmayan kız vardır.
arkadaşlar iki sevgilim oldu ikisinin de burnu çirkindi.

artık gidebilirim sanırım.
istisnasız kalçaları mükemmel olan kızdır. Garip ama böyle bi gerçek var.
(bkz: sarah jessica parker)
Gözleri güzelse ömrünü alır ruhun duymaz.
Benimdir. Küçükken sıka sıka büyüttüler.
görsel
burnu çirkin kız yoktur, burnu kendine has kız vardır. onu o yapan çekiciliklerden biri de herkesten fsrklı karaktere sahip burnudur belki de, sarışın bir seksen kız güzeldir diye en son ilkokul ikide genelliyordum.
böyle bir kız yok artık. 1000 liraya burun estetiği var.
Ceren moray, Ezgi Asaroğlu.

Bu ikilinin burunları yandan o kadar çirkin ki genelde yan çekim yapmazlar hatta. Ezgi Asaroğlu nun burnu önden bile çirkin hatta.
Ama yine de estetik yaptırmamışlar ben olsam yaptırırım. Burnun çirkin olması doğrudan çirkin yapmaz ama burnun güzelse yüzüne güzellik katar avantajdır.
Beyler lutfen burunla dalga gecmeyin. Genel olarak dalga gecmeyin. Insan olun az amk ya.
Ameliyattan korkuyordur yargılamayın kolay değil bıçak altına yatmak.
(bkz: natalieflyyn)
Her türlü kaybeder.Burun önemli.Ama şimdi 16-17 yaşında kızlar bile yaptırıyor.
Derdinin sizi germemesi gereken kızdır. Her zaman derim eğer bu yazdıklarınızın aynısını çevrenizdeki insanlara söyleyemiyor ve gururla ''bakın bugün de şunları aşağıladım'' diye etrafınıza gösteremiyosanız, cidden karakterinizle ve düşüncelerinizle ilgili bir problem vardır açık ve net. Bu kadar kötü kalpli olmaya gerek yok özellikle insanların kendi seçmediği bir takım şeyler karşısında. iyi biri olup olmamak sizin elinizde ama görünüşünüze müdahale etmek sizin elinizde değil. Ve siz daha iyi bir insan bile olmayı becerememişken millete bu konularda ahkam kesemezsiniz. Neden sürekli anonim kimlikleriniz altına saklanıp etrafınıza nefret kusuyorsunuz? Sizi bunu yapmaya ne itebilir?
burnu çirkin olan kızdır. içi güzel olsun.
bir estetige bakar.