bugün

hoş gelmiş nesildaş yazar. laz olması ayrı bir hoşluk.
Olmaz mı şeklinde karşılık verebileceğim yazar.
askerlik şokunu atlattığını umduğum ve geçmişler olsun demek sitediğim hoş sohbet, nazik, naif ve espriden anlayan yazar. *
psikolojik poblemleri olan ve bu problemlerden dolayı kendini alkole ve sexe vermiş , halet-i ruhiyesi devamlı değişkenlik gösteren esprili bir yazar.
nigar kalfa'ya kafayı takmış yazar. o kadar da iyi değil burdaherseyvarmi daha iyileri de var.
keyifli sohbetlerin insanıdır.
cimrilik yapmayıp, bir başka yazarla haydarisini bile paylaşabilen yazardır da ayrıca.
haydari pantolonuma düşmese iyiydi gerçi. *
beni kesinlikle daha önce gördüğünü söyleyen yazardır. * benim de bir yerden gözüm ısırıyordu, bulacağız birbirimizi nereden tanıdığımızı hiç merak etme.*
hoşsohbet ve sinema tv konusunda bilgilerine ihtiyaç duyduğum yazardır.
rakı - balık insanı. ilk karşılaştığımızdan itibaren muhabbetin dibine vurduk.
gecenin sonuna doğru ufak bi istanbul turu da atmışlığımız var.

adam iyi.
--spoiler--
hayırdır oturmaya mı geldi entry girsene.
--spoiler--
beni yazarlığa teşvik eden ama ortalarda görünmeyen artis yazar!
sabah akşam işte evde orda burda içki içme potansiyeline sahip yazar. erken çökecek haberi yok.
felsefenin derin denizlerinde kendisiyle balık tutmak istediğim yazar.
birşeyler tutmasını istediğim yazar...

acı bişiler. hemoroid gibi...
son zirvede tütünümüze ortak olmuş adam. marlboroyu bıraktı o derece. çok da tatlı bi sevdiceği var. sqilaci ile biraraya geldiklerinde combo oluyorlar resmen. karnıma ağrı girdiydi en son gülmekten. hacı seni tekrar döner yerken görmek isteriz ayrıca.
fellik fellik anal seks başlığını karıştırıyor. delilim var elbette.
anal seks başlığı falan karıştırmayan yazar. ancak anal seks yapmadan kurbana aynı acıyı çok basit şeylerle hissettirebilecek yazar. sikertir.
izmir günleri bomba gibi geçen yazardır. du bakalım.
gecenin sonunda kopilotu olduğum yazar. 'hacı önce orta oradan sol şerit herifin eline verirsin'.

yazıcam buraya ayrıca.