bugün

biraz erkeksi olmasına rağmen seksiligini ön plana çıkarabilen ablamız. en sevdigim kadın tipidir. ancak bi insan neden böyle bir fotoğraf çekilmek isterki ...
Fiziği mükemmel ama suratı çirkin denmeyecek derecededir.
eskiden zarafetine ve sempatikliğine hayran kaldığım, hatta nasıl bu kadar asil durabiliyor diye örnek aldığım, şimdilerde vücudunu sergilemesiyle gözümden düşen, teşhirciliğiyle kadın vücudunu aşağıladığını düşündüğüm manken ve sunucu kişisi.
fotoğraflarıyla gündemi sallayan kişi. evet.
Güzel de dans yapıyordu lan bu demeyin öyle. Yolla panpa bekliyoruz ne var ne yok.
gereksiz parlatılmış kadın.
belli miktarda çekici spor spikerliğinden,

ultra seksi parti kadını, davet kadını haline gelmiştir.

seksi kıyafet ve pozları ile gündemde kalmak istemiştir.

tercih kendisine aittir.
vücuduyla işi götüren, yüzü itici kadın.
konuşmadığı zamanlar kabul görülebilecek olan.
songül karlı sütyensize özenmiş bu aralar.

görsel
kadın görmemiş kıtlıktan çıkmışlar için at gibidir.

çirkin tanımı için birebir uyan kişidir.
20 dakikadır beyaz show'da rastladığım sunucu. Sanki dünya'nın bütün yükünü sırtına almış, hayatın sillesini yemiş bir hali vardı. Çok mutsuz, bir an önce program bitse de gitsem havasındaydı.
Ne iş olsa yapan kadın.yeterki ucunda para olsun.
Ayakkabılarını da yanında getirecekse evlenme teklifi edebilirim.
kendisi şu anda antalya film festivalinin sunuculuğunu yapmaktadır. fakat ne iki kelimeyi bir araya getirip konuşabiliyor ne de karta bakmadan sunum yapabiliyor. eskiden böyle değildi bu işler.
Güzel kadin, her firsatta bacaklarini sergilemeseydi iyiydi.
Güzel olmasına güzel bir kadın ama hani çekici demek daha yerinde olur. Yetenek konusunda evet sıkıntılı.
yeşilin yakıştığı kadındır.

görsel
taş bebektir. insan bunu sektirmeye kıyamaz.
yeşilin değil de ultra slimin yakıştığı kadındır.
10 üzerinden 6 alacak Güzelliğe sahip.
çok iticidir ama seksidir. sikilir. hemde çatır çatır!
çok sevmem kendisini ama bir programda gördüğüm zaman zapı bıraktırıyor bana.

görsel

görsel
o kızda var birşeyler abi ben anlamadım beni uzak tutan iten birşeyler ya parça parça baksak çok güzle ama bir bütün şeklinde baktığımda iyyk diyorum hele konuştuğu zaman televizyonu idam etmek istiyorum.
dillemek istediğim hatun. çok tatlıdır.