bugün

(bkz: akp döneminde gerçekleşmiştir)
(bkz: kürdistan neresiydi çıkaramadım da)
recep tayip erdoğan'ın başarısıdır. Türkler dağlarda yenilmedi masa başında yenildi!

alçak orospu çocukları!

hala siktiriboktan bakınızlarla laf sokmalarla uğraşanlar var... yok hayallerde yaşıyorlar, yok küdistan neresi...
doğuda yaşasanız adamların ne demek istediklerini anlarsınız.

askerliğini doğuda yapmış birisi olarak 5 ay boyunca sanki yabancı bir ülkede askerlik yapmış gibi hissettim kendimi...
(bkz: neverland) olan bi utopyadir.
Pkk söylemi imiş dikkate almamak lazimmiş, kürdistan neresiymiş!!!
hayallerde yaşayan tek ibne bunları dile getirendir.
Daha dün kahraman polisiniz yalvarıyordu önlerinde.
Polis teşkilatı kurdu adamlar kuzey kürdistan adı altında senin ülkende, günaydın!
Karayilan'ın söylediği laflara cevap bile veremiyor ulu önder tayyibiniz.

Başlıkta geçen cumleye eyvallah diyor şanlı tsk!!

Ama gezide dış mihrak var de mi?

Geçmiş ola beyler, uyanın artık.
uzun versiyonu olan video. o cok daha korkutucu sozluk. bolge halki yeni karakollari protesto etmek icin toplanmis.
asker:yav hee hee
pkk sevici: bırasi kürdistaeyn torrayı tecenin deyil.
pkk sevici 2: dsajkjfklajklfdjaklşjklsşdjfklşasdf
"orada bir köy var uzakta o köy bizim köyümüzdür." diye şarkılar dizerek rahatlattığımız vicdanlarımıza,aslında şu yalanı söylemişizdir:"orada,bir köy var.ne acılar yaşadıklarını,neler çektiklerini,neden öldürüldüklerini,bilmiyoruz,görmüyoruz,duymuyoruz.orası bizimdir,ne kadar acı yaşarlarsa yaşasınlar,bizim olmak zorundadır." minvalinde bir yalanın sebep olduğu videodur.
(bkz: yav he he)
Kamerayı görünce gaza gelenlerin * söylediği laftır.
"sen hiç aç karna dilimlenmiş at yarrağı yedin mi?" sorusuyla cevaplanması gereken cümledir. (bkz: cümleye soru ile cevap vermek)
bop projesinin sonuçlarından biri olan söylemdir. bop eş başkanı kim di? hatırlatmaya gerek yok sanırım.
bir grup kürt padişahım huzuruna çıkmışlar. sizin topraklarınız geniş bize de toprak verin kendi liderimiz olsun. padişah düşünmüş adamların haklılık payı var kürtler e dönüp tamam demiş siz kendi liderinizi seçin ben size toprak vereceğim. ben şimdi odadan çıkıyorum size iki saat süre tanıyorum süre bitiminde liderinizi bana bildirin demiş. 10 kişilik kürt heyeti odaya giriyor iki saat sürede cevap verecekleri padişaha tam bir hafta tartışıyorlar. kendilerine bir lider seçemiyorlar. padişah kürtler e kızıyor ben size iki saat süre verdim bir hafta sürdü. siz toprak yönetemez lider seçemezsiniz kaybolun diyerek huzurundan kovmuş.
14 yaşındaki bir ergen dedi diye ağlaşan tiplerin ortaya çıkmasına vesile olmuştur.
lan bacak kadar velet böyle dedi diye mi üzülüyorsun? o kim lan?

bu bacak kadar ergen bunu dedi diye vurulmalıymış. he anam. onu orda vurucaksak peki gezi parkı eyleminde taksim meydanına apo bayrağı diken sözde "atatürkçü" lere ne yapalım? onları da vursaydık keşke.

taksimde olunca
https://fbcdn-sphotos-g-a...524608586_853642282_n.jpg
şu görüntüyü görünce alkışlıyordun ya?

kaç gündür de şunun için ağıt yakıyorsun ya?
http://p1306.hizliresim.com/1b/k/p7y56.jpg
ethem sarısülük polise saldırdı, canına kastetmeye çalıştı ve öldü.

buradaki ergen hiçbişi yapmıyor. emin olun o da oradaki askeri öldürmeye çalışıyor olsaydı kafasına kurşunu ethem gibi yerdi.

ama aklı fikri darbe yapmakta provakasyon yapmakta olan siyasi itler anca ağlaşır.
ağlamayın oğlum. daha dur... o ergenin askere kurşun sıkmasındansa öyle mal mal konuşması hiçbir şeydir emin olun.

pkk kurşun sıkacağına palavra sıksın. gezi parkındaki gibi ortalık yakacağına böyle boş boş konuşsun daha iyi.
halkına kan kusturanların, 4 ölüme sebep olanların, 16 kişinin gözünü alanların, 7800 kişinin yaralanmasına sebep olanların, otoparkta 3 genci 17 kişi dövenlerin ve bütün bunlara çanak tutanların...

yukarıda sayılan faşizmi yaşatan ve onların peşinde köpekliği övünülecek bir şey sananların gücüne gitmeyecek videodur.
ırak kürdistan özerk bölgesinde denmişse doğru olandır.türkiye'nin doğusunda denmişse yanlış ve saçma olandır.
yok öyle dünya! ruyanda gör sen kürdistanı.
bunlara yüz veren orospu çocuklarıyla beraber hepsine seyahat ve seks içerikli bi önerim var...

(bkz: siktirin gidin bu topraklardan)
gezi olayları süresince "biz bir de polise saldıran doğu halkını bu yandaş medyadan dinlemiştik değil mi kardeşlerim? şimdi hak vermeye başladım ben polislerle çatışanı. şimdi hak vermeye başladım neden böyle davrandıklarını" diye pkk partizanlarına bile "kardeşim" diye şefkat ve sempati besleyenleri çelişkiye düşürmüş, bir kevaşenin ve kimden belli olduğu belli olmayan bir hainin sözüdür. türkiye cumhuriyeti'nin kısaltarak "t.c." dedikleri an kızgın demirle dillerini dağlayacaksın bu onun bunun çocuklarını.

dediğim her kürt'ü kapsamıyor, sevgili hümanistler.
eskiden buralar hep dutluktu.
tarih bilgisi oln bilir, haklı bir söylemdir.
(bkz: lise tarih bilgisini kastetmedim)
Sorsan kürtler dine daha sahip çıkan zahid insanlardır, peki kul hakkı ne demektir? Yeşil kartlı sayısı doğuda ödeyen TC, ücretsiz sağlık sigartası neredeyse %90 orada ödeyen TC, kaçak elektriğin %95 i orada ödeyen TC, Kime hizmet ediyor bunu savunanlar ikiyüzlülük en büyük şirktir günahtır.
orda nasıl bir piçlik tezgahlandığını bilmeyen yumoşlar gümbür gümbür sallamışlar.

karşısında esrarın dibine vurmuş bir piç, bilerek tahrik edici konuşuyor,diğer piçte video ya çekiyor.
ordaki asker hazırlanan tezgahın farkında. profesyonel bir asker. o an ne yapılması gerekiyorsa o da onu yapmış. taktir etmek lazım. ne yapmasını bekliyorsunuz sik kadar çocukla polemiğe mi girsin.

zaten çelik gibi bir sinire sahip değilseniz oralar da bulunmayacaksınız. çünkü,pkk dünyanın en şerefsiz yöntemleri ile savaşan bir örgüttür.bunu ben değil, dünyaca ünlü terör uzmanları diyor.
az kaldı gene "dövletimizden, mölletimizden allah razı olson" kıvamına gelecekler...

(bkz: ertürk yöndem is coming)