bugün

bu entry sayesinde de, liseli aşıkların sorunlarını da anlamış oluyoruz.
(bkz: dönem ödevi)
bir öğlen sevgili ile buluşulacaktır. bir önceki günden plan yapılmıştır. sabah o okulunda tabii, ben evde uyuyorum. saat 11'de mesaj geldi, "çok önemli bir işim çıktı, ben öğlen gelemiyorum". neden dedim, "x isimli arkadaşımın ailevi sorunları varmış onları anlattı öğlen onunla olmamı istedi, gelemiyorum o yüzden". hay x'in de ailesinin de...

lan bu ne demek ya? ailevi sorunu olan sana niye geliyor? gitsin bir sürü televizyon programı var orda avunsun.

aslında "bu mu önemli iş" demeye açık bir konu ama ailevi sorun falan dediği için istemeye istemeye tamam dedim.

yaratıcılıkta sınır yok, güzel bir bahane aslında ama işin kötü yanı bir hafta sonra ortaya çıktı.

bir gün yürüyoruz yolda "ben o gün sana yalan söyledim, x'in sorunları falan yoktu. hatta ben o öğlen x ile bile değildim".

allah belanı versin. söylenecek söz yok.
- ama yarın buluşamayız.
+ neden yarın buluşamıyoruz.
- yarın çözmem gereken bir sorunum var o yüzden.
+ ne sorunu?
- ya matematik sınavım çok iyi geçti. benim ipod'um bozulmuştu babama yaptır dedim. yaptırmak yerine yenisini alalım dedi.matematik sınavımın iyi geçtiğini söyledim ipod yerine nokia 5230 ya da samsun corby istedim babamdan, tamam dedi.ama şerefsiz annem ben haketmiyomuşum diye alamaması gerektiğini ve coğrafya'dan 21 aldığımı söyledi. onu halletcem. *
- yaratıcı ama tatmin edici değil. neyse.

yaşanmış bir diyalogtur. hatta bu gece yaşanmış bir diyalog.
-canım buluşalım mı?
-aşkım ben orayı bilmiyorum yhaa
-anlaşıldı amk...
b: Bratz
ö: sevdicek( ayrı bir şehirde yaşamaktadır)
ö: Hayatım seni çok özledim. Cumartesi günü yanına geleceğim.
b: çok mutlu olur. bütün planlar ona göre yapılır.

- 1 gün sonra

b: hayatım nasılsın?
ö. çok sıkkınım.kamyon şöförlerinden biri vefat etti.Ben gelemicem galiba, hiç modumda değilim.
b: ee yani sanki kan bağından birine bir şey oldu. Tamam üzücü bir durumda, gelmene engel değil.
ö: sen çok bencilsin!
b: Hönk! Ben mi?iyi naparsan yap, gelme.
ö: başım çok ağrıyor, uyucam ben.
b: zıbar yat.(içimden tabi)
5 saat sonra

ö: napıyorsun canım? ben geliyorum yarın yanına.
b: !! dengesizlik böyle bir şey olsa gerek(içimden)
Tabi tabi buyur gel.

Ben ne anladım şimdi bu bahaneden. Arkasında dur bari be.
"dersim var."
" işim var"
" işim var"
" meşgulum, ertesi gün olmaz mı? "
(ertesi gün gelir) haftaya buluşalım, tamam. ama söz veremiyorum bak. falan feşmekan. insanı on yaş yaşlandırır.
Buluşmak istemeyen sevgisiz bahaneleridir. Dağları deliyor insanlar.
tangamı bulamıyorum.
ile bıktırsa bile yinede sevilmeye değer. (bkz: aşkın gözü kördür)
-onu sen gelince kesinleştiririz.
-yarın yağmur yağcakmış.
-ben buluşmıcaz mı diyorum, buluşuruz.

-buluşamayız..
-neden?
-biz kardeşiz...
sevmeyen sevgilinin sözleridir.

zira seven insan sevdiği için tüm şartları zorlar. 1 dakika görmek için bile çabalar. yok oram öyle, yok buram böyle deniyorsa sürekli gönderme vakti gelmiştir.
uzaklaşmaya başlamış olan sevgilinin bahaneleridir.görüşmek isteyen dünyayı ters düz eder gerekirse yine de görüşür buluşur.bahanenin alemi yok.
hep benzer bahanelerdir. işin sonunun nereye varacağı zaten bellidir. üsetelememeli, zorlamamalı. (bkz: uçan memeli)* *
(bkz: toplantım var)
Babam mesajlarını gördü bir süre görüşmesek iyi olur en azından ben babamı sevgilim olmadığına inandırına kadar. şimdi evden çıkarsam çok dikkat çeker..

%100 çalışıyor.
kız ile erkek ayrı okulun öğrencileridir.

-hafta sonu buluşalım mı?
+cumartesi ve pazar günü voleybol maçım var bütün okul izlemeye gelecek, okul için çok önemli bir maç oyüzden buluşamayız.
-izlemeye geleyim mi?
+hayır.
traileri yayınlanmış.grafik olarak da oynanabilirlik olarak da pek pes 2013'ten farklı olduğu izlenimini vermiyor ama bilmiyoruz tabi.ama tribünler nedir arkadaş yıllardır ya?seyirciler gerçekçi olmadıktan sonra,hatta seyirci baskısı olmadıktan sonra oyun gerçekçi olsa neye yarar?hiç değilse gol kaçtıktan sonra abdürrahim albayrak triplerine giren bir taraftar göster tekrarlarda.gol yenilince yüzü kararan kır saçlı,göbekli bir kulüp başkanı göster.bu animasyonları araya katıvermek çok zor değildir herhalde.
O kadar plan yaptık müsait degildi hatta cumartesi gunu pazar olsun dedik sabah gelmis ardi ardina +canim ben regl oldum. Cok agriyor. Bilmiyorum belki hastaneye gideriz. Deniyor. Anasini satayim uzun zamandir zaten gorusemiyoruz kac hep bizim bulusacagimiz gine denke geliyor. Bulusmayalim da demiyor bunlari oldum ama deyip duruyor dolandiriyor lafi. En sonunda ben diyorum tamam bulusmayalim diye. Ama bi dahaki buluşmada da benim penisime bi seyler olacak. Kizlarin hepsinin ...... Bi yerde bitmesi gerekiyorsa o yer bu yerdir!
2 gün önce şahit olduğum olay.

Köpeğim doğurdu diye bahane mi olur lan?
Seni rüyamda gördüm.
Balığım depresyona girdi aşkım onunla ilgilenmem gerek.
-bağluma arsa bakmaya gidecem.
Kirpiklerinin ağrıyor olması.
vurduruyordur. ayrılın gitsin.