bugün

nickaltıma entry giren nesildaşım. *
Muhtar gibi yazar.
şanlı ordumuza, türk silahlı kuvvetlerine hakaretler edecek kadar dili uzamış kendini şaşırmış, terörist sempatizanı yazar.
gerçekleri öğrenince amuda kalkıp ağlayacak terörist yandaşı. bir ayda toplam kaç kankası itlaf edildi o bizden daha iyi bilir. böyle dikerler... yani söküğü...
bdp yi çok seven kişi. maaş verseler yeridir.
aleni pkklı. herif açık açık pkk propagandası yapıyor.

pkk için şunu yazmış: "zulme karşı başkaldıracak,kimliğine sahip çıkacak,asimilasyona karşı çıkacak savaşçılar aranıyor."

şimdi bu müsveddeye hak ettiği üzere sövsem beni çaylak yaparlar. ama pkk propogandası yapmasına ses çıkarmazlar. bu sözlük türkiye cumhuriyeti kanunlarından bağımsız mı arkadaş. ya biri dur desin. ya biz durduracağız .

biz hala teröristi dağda arayalım. sözlüğe bile yerleşmiş teröristler.
(#14793800) bu girdiği t.c karşıtı, pkk sempatizanı entyi gördüğümde '' hala sözlükte tutuluyorsa modaretörlere yazıklar olsun'' dediğim haindir.
sözlüğü bok çukuruna çeviren bir pkklı.

bunun gibiler yüzünden sözlükten soğudum amk!

bir an önce uçurulmalı.
''şeref yoksunu'' tanımına en uygun varlıklardan birisi.
(#15359854).

(bkz: liseli)

(bkz: pkk)

sempatizan yada üye bilemem.

kendisine özel mesaj yoluyla pkklılar ve anneleriyle ilgili emellerimi yazdım, oda keyifle dinledi.
(vid:#36693)&ob=av3e
terorist...
dayısının kızıyla sevişmek isteyen terörist. (bkz: kac kac)
pkklı bir terorist eksiledimde eksiledim çıktığı dağın ta dibine soktum, yürü git lan denilesidir.
pkk sempatizani. hak yola cekemiyoruz efendim kotu yola dusmustur bile.
silenin ellerine saglik ayriyeten tesekkurler.
(bkz: moderasyon çok yaşa)
sağcı faşistlerin galeyanına gelmiş silinmiş yazardır. bakalım tahrik eden seksi sağcılarımıza ne olacak bugün?