bugün

iş mülakatında sorulmuş soru.

benim başımdan geçen en büyük çılgınlık küçükken bir köpeğin bana saldırmasıydı, onda da çılgınlığı yapan köpekti zaten.
benimle hiç alakası yok.
okeyde çifte gitmek.
(bkz: kanal istanbul)
dershanede sevişmek, kapı açılsa bittik lan. Ama bir daha yapmam şimdi düşünüyorum da yakalansaydık sonuçları korkunçtu.
merdivenleri ikişer atlamak.
sarı saçlarımı kızıla boyamak.
beşiktaş'ta öğrenci evindeyim. O gün tüm burslarım yatmış ve hepsini çekmişim. Evde can sıkıntısıyla oturup naruto izlerken canım patito cips çekiyor ve bime doğru yola koyuluyorum. Yolda birden kafama esiyor (rüzgardı galiba) ve otobüse atlayıp ırak'a gidiyorum, çat pat kürtçemle az çok anlaşıyorum ve kendimi oradaki firmalara ithalat ihracat şirketi ceo'su olarak tanıtıyorum, kalacak yer ayarlıyorlar, ürünlerinı tanıtıyorlar, numune olarak ürünlerinden veriyorlar, gezdiriyorlar, yedirip içiriyorlar, kendime telefon, iki de laptop alıp döndüm istanbul'a. Hem laptopları hem de telefonumu sattım. Hayatımın En çılgını budur. Hem de en kârlısı.
Kız meslek lisesinde erkek öğretmenler tuvaletine girmek. Başka seçeneğim yoktu.
gay bara gitmek.
liseye geçtiğimde bilmeden kızlar tuvaletine girmiştim neyse ki sadece elleri yıkayıp hemen olay yerinden uzaklaşmıştım.
lise dordun baslarindayken sevgiliyle marmaris'e bir haftaligina kacmak. Oylesine. istanbul'a donme yolundayken de abant'a falan ugramistik. Hey gidi gunler. Sonrasinda pek bir sey olmadi benim acimdan ama cocuk saglam azar yedi sanirim.
--spoiler--

bu entry'e ulaşım mahkeme kararıyla engellenmiştir

--spoiler-- *
sandalyede otururken geriye gidip gelmek.
Küçükken yaylada kalifimize elektrik çekmek için ince telefon kablolarını kullanarak direkten elektrik almaya çalışmış olmam. Allahtan hatta elektrik yoktu yoksa şu an bu entryi yazamamış olacaktım.
Restaurant basıp kıza çıkma teklif ettim çılgınca bişeydi.Garsonu kovmuştum beyefendi lütfen derken.
bugün aldığım 1 kilo pişmaniyeyi pişman olana kadar yedim. yemeseydim yine pişman olacaktım. ee adı üstünde.. pişmaniye.
lisede tarih hocamız sınav sorularını bir gün öncesinden hazırlayıp çekerdi. Şans ya bizde fotokopide görevli arkadşın yanına sohbete gidiyoruz makina bi an duruyor sıkışan kağıdı alıp atcakken bi bakıyoruz ki tarih soruları tabi biz sevinçden sınıfa jet hızı ile gidip soruları payşamıştık tabi notlar 90lardaydı hepp ahh lise zamnı.
windows hata verdiğinde, Programı kapat yerine hata raporu gönder demek.
sözlükte bu kadar geri zekalının içinde yazmak olsa gerek.
sevgilime aşık olmak.
Süs havuzuna olta atmıştık arkadaşlarla.
söğütlüçeşmeden edirne kapıya kadar (34A) metrobüste, ayakta hiç bir yere dokunmadan seyehat etmeye çalışmak. bir iddia sonucu yaşanmış bir şeydir. zincirlikuyu girişi ilk sol dönemecinde yaşlı bir amcanın üzerine yapışmış ve ikinci sağ dönemeçte cama yapışarak sona eren eylemdir.
annem yanımdayken anneme baka baka burnumu karıştırmak.
sabah işe gitmek için uyanıp telefonu kapatıp tekrar uyumak.
bi keresinde babamdan gizli gizli sigara işmiştim. dün.