bugün

Türkiye cumhuriyetinin IQ seviyesini aldığı reytingler sayesinde izah eden bir program türüdür.
engin bilgilerinden yararlanmak icin değil eglenmek için izlenen tv programidir. iq seviyesiyle ilişkilendirilmesi saçmadır.
insanlarla dalga geçtiğini düşündüğüm program. Bu kadar seviye düşüklüğü iq zorlayan tavır mümkün değil.
Tamamen kavga üzerine kurulmuş bi program.
Bir kere bile izlemediğim program. Herkes de bundan bahsediyor.
Ahlaksiz şişko bir jüriye sahip yarışma.
Sen kimsin ki yarismacilarla o şekil konuşabiliyorsun?
Özlem ayrı salak. Bi insan bu kadar küçük düşürebilir ancak kendini. Anan baban da mı yok senin ya?
Enistesinden torpilli cüceyi bi çay kaşığı suda boğasım var. Zaten ne demiş atalar, götü yere yakın olandan korkacan aga.
gizem heralde, car car car ne çene var arkadaş hatunda.
Lady gaga cakması kız geri gelmiş. Çoğusundan daha tarz ama.
En son elemelerin çekiminde seyirciden defol tezahüratı alan öykü, hakaten defol.

ivana, yirim seni.

Entellektüel bilgi ve birikime sahip kültürlü Yazarların seyretmediği program.
nurella nın gitgide iğrençleştiği televizyon programı, özlemle birlikte iyice katlanılmaz hale geliyor. lakin karı kız seyretcek fazla sosyaliniz yoksa ses kısık izlenebiliyor.
karşısındaki genç ve güzel kızları haza çekemeyen bir sunucusu olan program.
normalde boyu ayşegül denen pigme kardeşimiz kadar ama platform topuklar ile zemini de ona göre ayarladıkları için boyu 1. 75'lik kızlarla denk görünüyor.

ne yaparsa yapsın. kısasın öykü.
444 11 78 i arayarak bu.çirkinliğe daha fazla tahammül edemeyeceğimi bildirdiğim program.

Kimin eleneceği haftalar öncesinde sosyal medyada biliniyor, biz bilinçsiz ebleh halk hala izlemeye devam ediyoruz.

Çocukların ağzında tarz değilsin bilmem ne lafları pelesenk olmuş bile. Toplum yozlaşmasına bir kürek bok daha atan bu programı rtük e şikayet edin, lütfen.
orospu programıdır.
--spoiler--
Bu hafta elenecek kişinin tuğçe olduğu program.
--spoiler--
sonunda sanki bir "ayol" olması gereken program.

bu tarz benim ayol.
Sana ne benim boyumdan, sana nee?
Yeter... Biktim artik, tukendim, mahvoldum... Televizyonda 3'ten 7'ye kadar bu, facebook'ta bu sozlukte bu... Yeter, artik gormek istemiyorum.
Nur'un berdan mardini'ye, tugce'nin yilmaz morgul'e, ozlem'in ise muslera'ya benzedigi yarisma.
Tüm yurt delirmiş gibi izliyor çıldırmak üzereyim sözlük. Odama geliyorum bu saçma salak program açık, televizyon odasına gidiyorum yine aynısı. Sabah- akşam izliyorlar, durmadan izliyorlar. Sabah kahvaltısında var, akşam yemeğinde var, yetmezmiş gibi internetten eski programları da izliyorlar. Çıldırmak üzereyim, nasıl nefret ediyorum belli değil. Nesi sevilir, hangi mantıkla izlenir anlamıyorum. Böylesine saçma, böylesine amaçsız programların olması ve hunharca izlenmesi ciddi anlamda üzüyor beni. Acıyorum insanların bu derece boş olmalarına.

Edit: Programı izleyen arkadaşlar hakkındaki düşüncelerim birilerinin zoruna gitmiş olacak ki basıvermişler eksiyi. Ah canım, git hadi izlemeye devam et sen.
seviyesi düşük,sığ insanların izlediği,reting amaçlı program.
çok aptalca bir program ya çin işkencesi gibi.
an itibariyle bütün yazarlar toplansak şu özlemi bi temiz dövsek olmazmı acaba diye düşündüğümdür.
Moda dışında herşeyin konuşulduğu program. insanların bu kadar alçaldığı başka bir yer göremiyorum.
hiç kimsenin izlemediği ama her gün sol frame'de yer alan abuk program. yarışma falan değil bu, bildiğiniz şov programı. o kadar ciddi ciddi konuşuyorlar ki incir çekirdeğini bile doldurmayacak konular hakkında, sanırsınız haber türk'te tartışma programı.

bu programdan sonra bir yerlerde iş kapabilmek için varlarını yoklarını ortaya koyuyor kadınlar. o nasıl bir danışıklı dövüştür, saçma salak konuşmalardır allahıııııım. o ona bunu demiş, beriki ötekine yalancı demiş... oy oy oy. kobani'ye git savaş daha iyi lan. bu ne amk.

not: ben de izlemiyorum tabii ki. *
evet toplam program süresinin çok küçük bir bölümünü kapsıyor olsa da benim gibi gerçekten ve sadece moda için fırsat buldukça göz atanlar da vardır. tamam itiraf ediyorum belki az birazcık da memleketimden insan manzaralarını gözlemlemek için olabilir. demek istediğim içerdiği abuk subuk kavgalar umurumda değil, ben gerçekten o çantaya onunla alınır mı filan derdindeyim.
an itibariyle meme show vardır.
Kız kavgaaı icin izlenen program. Erkeklerin evlilikten kaçma sebepleri.

Bu sadece show business. Kızlar gerçlte boyle değil. Bilin istedim.

Tarz adi altında kızların karizması iyice çizildi.

Kizlar sanko dıştan guzel icten bos bir kutu gibi lanse edildi.

Yok öyle bir dunya.

Feminen duygularım son hızla savunmada.
izlemeyeni dovuyorlar heralde. kezbanlarin kacirmadigi program. erkeklerden de izleyen varmi acaba bunu merak ettirir.