bugün

Koydular zaten bi kulagimizin arkasi kaldi koyulmadik.
Söylediğini yapıyorlar en azından sözünün eri adamlarmış bir de bu açıdan bakmak lazım. Bu gidişle daha çok koyarlar..
Yaptığı hizmetlerle türkiye nin çehresinin değişmesine katkısı olmuş bir iş adamının söylediği iddea edilen " küfürdür".

Bu ülkeye " cak, cek" lerle gazel okuyup yaşattığını söyleyenler fena koymuşlardır.
90 yıl tarihinde bir piyade tüfeğini bile üretmekten aciz bırakılmış, yüksek enflasyon ve faize terkedilmiş bir ülke vardı ortada.

Görüldüğü gibi birilerinin sevgisi sykmekten beter.

Birilerinin de birilerine koyduğu iddea ediliyor ama hizmetten, yatırımdan başka ortada bir şey görünmüyor.

Üstelik bu zat koç şirketi veya sabancı holding gibi milletin yaptığı ticareti( bakkalı, kasabı, manavı, hayvancılığı, giyimi) tekeline de almıyor. Hiç kimsenin yapmaya koyulmadığı dev yapıları imar ediyor.

Bu hizmetler ise chp nin iktidar olma ihtimalini sıfırlıyor yazık!

Taraftarları da böyle haberlerle ezikliklerini berteraf etmeye çalışıyorlar, üzüldüm.
Delikanlı adam lafıdır.
dediler ve yaptılar.
sonra da bazı göt kılları "koyon dodonoz koydok" gibi laflar ediyorlar.

geri zekalı kardeşim! Senin de amına koydular ama anlayacak beynin yok.
edit: okudunu değil, okuduğunu olacak. Laf sokacak bile beceremeyenler var.
tank yapan ama içine motor koymayı unutan

ak-hırsızın çoşku adamlarının

tam da çaplarına çemberlerine uygun incileri.
yalnız adam doğru söylemiş.
Şaka maka adamlar işlerini iyi yapıyor ama sikmedikleri kalmadı.
tipik bir rizelinin cinsiyetçi bakış açısını gösterir sözdür.

sikmeye doyamadılar milleti.
Akp'li mümin kardeşlerimizin uğradamadığı başlıklardandır.
Türkiyenin en çok ihale alan adamı diyor.
En çok vergi borcu silinen adamı.

Ne kadar hoş.
Söz sahibinin kanser olduğu söyleniyor, sosyal medyada kutlamalar yapılıyor şu an.
koydular mı koydular ! nasıl koydular ?

--spoiler--
cevabı siz verin bence iyi koydular
(bkz: ülkenin hali)
--spoiler--
Bakara makara sallıyorum bir ayet denmeside mi iyi niyetli?
Müstahaktır sike sike geçiyor misal bizim iş yaptığımız kamyoncu camiasındaki davarlar başta çok sevinmişlerdi köprüye hizmettir diye bu paralara köprü mü yapılır diyene de kalay atıyorlardı .sonra o hizmete vatandaşı daha çok teşvik (!) için fatih köprüsünü bunlara kapatıp 4 misli köprü parası götlerine dayadıkları zaman biraz akıllanır gibi oldular ama serde çomarlık var hala imana gelip bu akp bizi susuz sabunsuz sikti diyemiyor kıllı götüne koyduklarımın karaktersizleri.
unutulmayan söylemdir. gün olur devran döner koymak istedikleri döndürüp kendisine koyar. 100 yaşına gelip ömrünün son günlerinde bile huzur içerisinde ölmeyi bekleyemenleri gördük çok kısa süre önce. kimsenin ettiği yanına kalmaz..
(img:#1510437)
ağlanması gereken halimize gülmemize sebep olan iğrenç söylemdir. bir millet düşün ki yolda trafik kavgasına vs girse ve karşısındaki adam bu lafı söylese silahını çekip vururken işin içerisine siyaset girince bu söyleme sessiz kalıyor olsun.

görsel

hoş şeklini şemalini göstermeye gerek yok. onlar ki koymayı da iyi bilirler..
Kim kimin amına koyuyor göreceğiz.

"Halk, hükümetlerinden korkmamalı. Hükümetleri onlardan korkmalı."
bu herife ulaşabileceğimi bilsem gösterirdim kim kime nasıl koyuyor diye çok ciddi çok enteresan çok hunharca gösterirdim, yerlerde sürükleye sürükleye, duvardan duvara gösterir bir güzel de kameraya çekerdim böyle 4k olarak hani 15 dakikası 30 gb yer kaplayan cinsten.

ben ulaşamam,

ama bu millete sahip çıktığını söyleyen, bu milleti yedirmeyiz diyen, tüm kanuni ve kanun dışı güçler, benim yaptığımı yapmak istediğimi bizzat yapmadıkları sürece gözümde lbgt yürüyüşü gibiler hepsi birarada.

kaldı ki lbgt yürüyüşü bile onur yürüyüşü bunlarınkinde o bile yok,
koymazlarsa ben onların taa amına koyayım..

böyle bir güruhu yöneticem ve itin götüne sokmayacağım ha?

ooh mondiyöö
Kefere takımının gizli arzu ve fantazilerini, mazoşist duygularını açığa vurdukları meydan yeridir.
Ne sikilme meraklısıymışsınız olm siz.
milletin "beklediğimiz adam nihayet bulundu" diye 40gün 40 gece göbek attacağını rüyasında görenin açıklaması.
Tuttukları tek söz olabilir.
böyle bir adam iktidara yakınsa iktidar halktan uzak demektir. bu da türk halkı gerizekalı demektir - halen daha onların arkasında durduklarına göre...
amınakoduğumun oğlunun sarf ettiği söz. Böyle sikikler sağda solda laf ediyor ancak 2 tane insanın yüzüne söylesinler götleri varsa koruma yığınları yanında bakalım nasıl linç ediliyorlar.
güncel Önemli Başlıklar