bugün

hiç düşünmeden yıldırım nikahı ile aile kurulması gereken kız arkadaştır.

(bkz: yok oyle bir sey)
Ya yabancı dil bilmiyordur ya da aşkın gözü sahiden kör..

edit: Çıtır seviyor da olabilir.Napıcam 50 yaşına gelmiş adamı demiştir.
brad pitt in neyi, ne şekilde teklif ettigine baglıdır.
brad pitt'in isteğine göre değişecek olan durum.
terk eder mi etmez mi bilmem ama , kesin verir arkadaş . ayrıca brad pitt işine baksın benim manitadan uzak dursun . (bkz: brad akıllı olsun akıllı)
brad pitt'i beğenmiyor, yakışıklı/çekici bulmuyorsa gayet normal kız arkadaştır.
(bkz: sözlükte brad pitt teklif ediyormuş)
gözümden düşecek kız arkadaştır. maldan anlamayanın yanımda işi olmasın arkadaş. *
boş kümedir. yoktur. ben bile ederim.
(bkz: brad pitt hayranlığı delikanlıyı bozmaz)
kalbinde gerçek aşkı barındıran kızdır.

k : aşkım dün bana brad pitt teklif etti kabul etmedim
e : aferin bitanem. ağzını sikim ben onun. ne dedi sikikopasıca ?
k : sevgilin isterse angelina'ya bi posta atabilir dedi. pis adam, sapık adam olmaz öyle şey dedim. ehi ehi. iyi demişim di mi hayatım ? adam resmen sapıkmış yaaaaa.
e : (hay ben senin aşkını...)evet aşkım ya allahtan önce sana teklif etmeiş. direk bana gelse şerefsizim vururdum. mal mıyım ben. sapık mıyım aaaa.
belki de aslında Tom Cruise'un teklifini bekliyordur.
bir yandan of ne güzel bir yandan ne acı diye iç geçirmeme sebebiyet veren entry olmuştur bu.* sevgili vs brad off!

gözümün önüne brad'in snatch * filmi geldi. annesini çadırda yanarken görür gözyaşıyla pırıl pırıl olmuş seksi mavi gözleri,altında bir slip hadi slibi geç o yüz bakıştaki masumiyet intikam ve seksilik...sonra o slip *
sonra fight clup söze gerek yok

ama angelinayla evlenir *, elli çocuk! bide yaşlanır falan görsel çok yaşlı.

genç hali gelse delirmemek imkansızdır, sevgili değil herkes anasını bile satar gider, ama yaşlı brad gelse diz çökse bide! ıg ıgh olmaz bu iş.

sonradan edit: şöyle bi baktım da yaşlı da olsa,diz çökse bide! gidilir.
yok olduğu sanılsa dahi az da olsa vardır böyleleri.
sarışınlardan hoşlanmayan kız arkadaş tipidir. onu da johnny depple sınayın bakalım gidiyor mu gitmiyor mu.
george clooney in kız arkadaşı ise doğal olandır.
bakınızdan ibaret kalmaya mahkum entry
(bkz: teklif etmek)
tipe önem vermeyen kızdır.

(bkz: bill gates teklif etse terk etmeyecek kız yoktur)
(bkz: brad pit in teklif etmesi)
(bkz: masturbasyon yaparken odaya jenna jameson girmesi)
(bkz: lezbiyen)
hemen nikahın basılması gereken süper kız modeli.
- sevgilim sana bi şey söylicem. (direkt söylemiyo ki, tadı çıksın.)
+ ? (çok da s.kinde sanki ne diyeceği. kafamı s.kcek yine diye düşünüyo içinden.)
- brad pitt bana teklif etti.
+ ne zaman? (sorduğu soruya bak!)
- geçen hafta.
+ ne dedin? (umursamaz havalarda hala.)
- olmaz dedim, ne diycem! (takdir bekliyo... çok bekler!)
+ neden bana söylemedin? (hala soru soruyo... ruhsuz, tepkisiz varlık!)
- söylüyorum ya işte...(takdir ümidini yitirmek üzere.)
+ iyi. (nasılsa reddetmiş ya, içi rahatladı.)
- bu kadar mı? (nası yaa, ben brad pitt'i reddettim senin için!)
+ e reddetmişsin işte, ne diyim? üzerinden bi hafta geçmiş, ben şimdi öğreniyorum.
- oha yaa... ben brad'i reddettim diyorum, senin söylediğine bak!
+ ..... (televizyona bakıyo...)
- insan bi tepki verir!
+ ..... (kafasını bile çevirmiyo...)
- kime diyorum ben?!
+ ..... (duymuyo...)

sonuç:

yine sen suçlu oldun, di mi hatun kişi?
anla artık;
erkek milleti kıymet bilmez, tepki vermez, takdir etmez, ayrıca angelina jolie buna vercek olsa senin yanında bir saniye bile zaman kaybetmez.
salak mısın kızım, ne diye buna sadakat hevesindesin hala? kaldırmışın işte herifin götünü, kendini brad pitt'e tercih edilcek adam zannediyo. brad pitt'i kaçırdın, bari sıradakini kaçırma. belki josh holloway teklif eder. *
erkekler için dış görünüş o kadar önemlidir ki sanırlarki kızlar brad için herşeyi yaparlar.. oysa öyle bir şey yoktur. gerçekten aşık bir bayan kimse için aşkını terk etmez.. sadıktır.. tabii malesef erkekler bayanlara sahip çıkmasını bilmedikleri için hep dürüst, sadık bayanları değilde yanlış insanlarla birlikte olup mutsuz olmayı tercih ederler. oysa unuttukları şey şudur ; bir bayan sevdiği kişiden ilgi, sahiplenmek, sadakat, şefkat ve güven bekler.. dış görünüş her ne kadar etkisi olsada kişilik ve göstereceginiz ilgi daima ağır basar.
eğer beraber olduğu adamda aradığını bulduysa, brad pitt bile olsa başkasını gözü görmeyecek olan kızdır.
zira kadın milleti gerçekten aşık olduysa başkasını gözü görmez.
asil duyguların insanıdır. çünkü bu arkadaşın gözleri aşk neticesinde sadece kendi sevdiğini görmektedir. vardır böyleleri... ki biz bunların durumuna:
(bkz: sadakat) diyoruz...
şimdi bu hanım kızımıza bi alkış...~ ~
-kamil, dün brad pitt teklif etti, kabul etmedim aşkım.
+neee! malmısın kız nasıl kabul etmezsin?
-sen çok seviyorum ondan.
-senden ayrılıyorum nurgül, senin gibi bir gerezekalıyla birlikte olamam.