bugün

tiktok aleminden ilginç video.

görsel
lan hiç anlamıyorum. bu ekşimiş peynir suratlı kocalarına hepimizin aşık olduğunu hangi maddenin kafasıyla düşünüyorlar.
o tapunun üstüne para verseler almam.
klasik türk kadın erkek sahibiyet ilişkisi. hepsi birbirinin sahibi. ancak sekste sert olunca da tribi basarlar.
çok saçma bir şey ama
Tek bir videoda türk kadınlarının özetini izledik. Soldaki özgürlükçü kaşarlar sağdaki tutucu kezbanlar.
Ortası yok.
Karıda turşu suratlıymış bence haklı o tiple zar zor bulmuştur.
Ben başka şey çıkacak diye bekliyordum, neyseki düşündüğüm şey olmadı.
insanlardan soğuyorum, tiksinmeye başlıyorum yapmayın lütfen böyle videolar çekmeyin yalvarırım.
şöyle şeyleri başlık yapmayın da hiç olmazsa sözlüğün bir ağırlığı olsun diyeceğim de beni yine dinlemeyeceksiniz.
sonradan görme.
Kızlar duydunuz boşuna bakmayın tapusu ondaymış.
Maalesef bizim gençler kısa yoldan popüler olmak için saçmalıkta sınır tanımıyor.Daha neler göreceğiz kim bilir.
Ah be kaptirdik gul gibi cocugu. Henuz nikah yok ama nisanlilar hala sansimiz var kizlar uzulmeyin.
Tepe tepe kullan.
Bu tiplerin hepsinin benzer semtlerde oturduğuna eminim ama kanıtlayamam.

Sosyoekonomik seviye ile ilgili bir durum değil. Zenginlik, orta direk, fakirlik muhabbeti değil.

Direkt olarak maalesef bazı semtler gerçekten varoş.
Nasıl bir millet olduk biz yaa
Ya da hep var mıydı bu insanlar.
Neden her şeyin b*ku çıkıyor bu ülkede?
Etimle kemiğimle ben bu zamandan, insanlardan tiksiniyorum artık.
Eleman hugo yu sunan tolga abiye benziyor amına koyim. Buna değil tapusu, arsa payından kat karşılığı girsen bile faydasız bacım. Sorry you’re out.
hayatımda gördüğüm en iğrenç t*k t*k videosudur. Kezbanlığın başlı başına bir tanımını içeren bayanlar içermektedir. Kocasını mal yerine koyan, bu andaval mide bulandırmıştır.
ne izledim ben!

not:"tapulu mal" ne la?
Tipik yurdum kadını (kızı) açığı kapalısı, eğitimli eğitimsiz, zengini fakiri, dağda kuzu güden kezbanı ile bir kurumsal firmada idareci olan da aynı.

işin acı yönü ise yanında duran adama benzeyen erkek yaratık, sen kime mal yaklaşımı yapıyorsun demiyor poz veriyor.

Etki-tepki.

Konudan bağımsız olarak, yanında ki insana sahip olunacak mal muamelesi yapan insana mal muamelesi yapılır.
Ne bileyim, kullanıp atılan bir mendil, çiğnenen sakız, mevsimine göre giyilen, eskiyen ve atılan giysi...

Şöyle sosyal medyada etrafımda sokakta iş yerinde olan kadınlara bakıyorum da...
Seks olarak bile arzu duyacak bir görüntüde olmayan öyle çok dişi yaratıklar görüyorum ki; Zerafet endam asalet hak getire...

Kendimizi yetiştirmek eğitmek geliştirmek daha iyi kaliteli bir yaşam sağlamak için çalışmalarımız uğraşmalarımız akla gelince bu kadınların (kızların) bir araba bir ev yeni nesil bir notebook telefon veya son trend giysi vb kadar değeri yok ve bu tüketim malları için harcadığımız emeğin zamanın paranın yanında bu kadınların (kızların) hiç bir değeri yok.

Nasıl olsun ki?
Zaten yaşam koşullarınız iyileşince bu kadınlar kızlar için emek para zaman harcamanıza gerek yok. Onlar kendilerini altın tepside size sunuyor.
Üstelik toplum ve aile birey olarak tüm akıl ahlâk sorumluluk değerlerini ret ederek.

Bakınız; evden kaçan sosyal medyada tanıştığı adama giden yeni evli, çocuğu olan, nişanlı veya bekar kızlar kadınlar, daha dün üniversitede okuyan bir kız için annesi çıkmış TV de yuvaya dön kızım diye ağlıyordu.
Bir başkası 18 yasında olup, torun sahibi babasından daha yaşlı kendinden büyük evlatları olan bir adama ikinci eş olarak kaçmış ailesi ağlıyor.

Neyse, hep Allah'a şükür ediyorum.
Ne iyilik yapmışım da benim önüme hatunumu çıkarmış evlenmişim. Bu ülkede, bu kadınlara kızlara bakınca Dünya'nın en şanslı erkeği olarak kendimi görüyorum.
Evlenmeden önce de bu düşüncelerdeydim.

Bu ülkede erkekler çok mağdur ve çok şanssız garip yetim sahipsiz.
Düşünsenize...
Bir erkeğin ahlakını karakterini huyunu değer yargısını kalitesini oluşturan ve karşı cinse yaklaşım bakış açısının oluşmasında zemin hazırlayan anne kız kardeş sevgili eş olarak hangi ortamda erkek yetişiyor?
O tiple senden başka birine tapulanamazdı zaten dedirtir. Bir de gülüyo herif yavşak yavşak...
Amma takıldınız amk bırakın insanlar ne yaparsa yapsın.
Ama neden? Biz size ne yaptık ki bize bunu yapıyorsunuz?
izlerken zeka seviyem düştü, evin zeminlerinde minderler belirdi ve çaydanlık kaynadı, annem-babam namaza başladı. Evim istanbul'dan Sinop'a taşındı.