bugün

(bkz: ver yiyeyim ört yatayım bekle canım çıkmasın)

Tembel erkeklerdir. Baş tacıdır ama. iStisnasız iyi anlaşırım.
kızdırma teper.

sevdirsen sevdiğine ölür.

düşman olma öldürür.

dost ol dost gör.

kısaca taurus gör adam gör...
boğa burcu erkeği için;
mutluluk=yemek+uyku+kadın
Her anlamda zoru seviyor ama mücadele vermiyor. Armut piş ağızıma düş hesabı *
Çok uyumlu evcimen yemek yapmayı seven, romantik duygusal jestlerinin ardı arkası kesilmeyen, aşırı kıskanç, sahiplenmeyi seven neşeli güçlü ve biraz sinirlilerdir.
(bkz: rasim ozan kütahyalı)

ahahaha yarra yediniz oğlum daha da kimse bakmaz size amk.
Duygusal, yeri gelince bir o kadar acımasızdırlar.
Ne yapacağını genellikle bilemezler.
Hayatı akışına bırakırlar.
Tedbir almak onlar için birşey ifade etmez.
Ama çekici bir yapıları vardır. Sevilirler.
zayıf noktalarını insanlara göstermekten oldukça sakınırlar. oldukça yüksek egoları yüzünden bencil davranışları göze çarpar. eleştiriye ancak "hadi beni eleştir izin veriyorum sana" derse açık olurlar. erkek arkadaşlarıyla gerçek dostlukları vardır. kavgacı olurlar. yeri geldiğinde başkasını savunmak için kavgaya karışırlar. çekicidirler. farketmedende olsa kızlara sinyaller gönderirler. oldukça seçicidirler. elde edemedikleri pek az kız vardır. bir daha boğa erkeğine tövbe ettim ben.
Evet mükemmel ama bir o kadarda inatçı erkekle karşı karsiyasinizdir. Dürüsttür belki de benim en büyük sempatim bundandir. Az buz zaman geçmedi bir başak kadını olarak etrafımda bana mutluluğu vaadeden o kadar yakışıklı erkek olmasına rağmen takılı kaldığım burctur kendileri. Çok güzel gulerler , gülerken gözlerinin içi güler bu adamların. ilk gördüğünüzde gözlerine baktiginizda, ne var bu adamda nasıl böyle derin bakıyor diyebilirsiniz. Mutluysa cocuksudur, sinirliyse kiricidir. Lafının nereye varacağını bilmez, özür diler kim demiş dilemez diye. kendi içinde gel gitleri vardır bu adamların. Bencildirler, ve kendi hayatlarından bir kadın için çok zor vazgecerler. Agirlardir oturaklidirlar secicidirler. Viskiyi severler, kocaman gulerler. Ne dusundugunu anlayamazsınız ama ne hissettiğini bir bakışıyla anlatır bu burca mensup adamlar. Kırılırsa bakışlarını kacirirlar, yaninizdan tiris geçerler. Ama iyilerdir, vicdanlilardir. Tutkululardir. Güzel kokuya dayanamazlar. Bir kadında önce fiziğe bakarlar. Dengesizlerdir bir gün artık güzel bir ilişki istiyorum derler bir gün yok ben yapamam aman benden uzak dursun derler. Arkadaş ortamının en saglam ve güvenilir adamı. Ne kadar içerse icsin bütün herkesi onlar toparlar. Kendi işlerini kuracak zekalari ve hirslari, seni guldurup kendini unutturmayacak cekicilikleri vardır. Bir daha kimse icin öyle carpmaz kalbin. Unutulmazlar.
Boğa burcu erkeği her zaman sabırlı ve sakin olmasını bilir. Daima sorumluluklarının farkındadır. Yapması gerekenlerden kaçmaz ve üzerine düşeni mutlaka yerine getirir. Son derece sıcakkanlı bir kişiliğe sahiptir. Boğa burcu, burcunun erkeğine tüm insancıl özellikleri vermiştir.

Hatta tüm burçlar kuşağında, Boğa burcu erkeği kadar insancıl başka burcun erkeği yoktur. Boğa burcu erkeği dostluğa ve arkadaşlığa çok önem verir. insanlarla kolaylıkla bağ kurabilir ancak herkesi de dostu ve arkadaşı olarak kabul etmez.

Dostlarına verdiği değer gerçekten üst düzeydedir. Hiç bir dostunu geride bırakmaz. Her zaman destek çıkar ve yanında olur. En sadık ve sağlam dostlukların adamı, Boğa burcu erkeğidir. Boğa burcu erkeği son derecede güvenilir bir kişiliğe sahiptir.

insanların aradığı güvenlik ihtiyacını fazlasıyla karşılayabilir. insanlarla her zaman dertleşir ve onları dinler. Dertlerine çözüm bulmak için elinden geleni yaparlar. Kendisine danışan kişileri asla geri çevirmez. insanlara kendi düşüncelerini ikna edici bir şekilde aktarır ve uygulatır.

Dışarıdan bakıldığında son derece güçlü görünse de, iç dünyalarında kırılgan olduklarını belirtmekte fayda vardır. Boğa burcu erkeğinin kendilerine has bir ağırlığını olduğunu belirtmek gerekir. Davranışlarında ve konuşmalarında bunu hissetmek mümkündür.

Hayatlarının her alanında ağırlığı belli eden bir duruşa sahiptir. Saygı onlar için daima önemli bir etkidir. insanlara saygı duyar ve kendisi de saygı görmek ister. Boğa burcu erkeği lüks bir hayat sürmek ister. Konfor onlar için daima önemlidir.

Cömert bir erkek olduklarını söyleyebiliriz ancak bu konuda savurgan değillerdir. Güçleri yettiği kadar lüks hayat sürmek isterler. Paranın önemli olduğunu bilir ve boş yere harcamaktan kaçınırlar.
bir aslan veya yengeç burcu erkeği olamaz.
1-) kendine cimridir , başkasına eli açıktır , cebimdeki yol parasını başkasına verip yürüyerek gittiğim zamanlar oldu
2-) herkesle samimi görünür ama arkadaşlık ve dostluk ilişkileri pek iyi değildir , yalnız takılmayı severler
3-) herkesin derdini dinler bir çözüm bulur , derdine kimse derman olmaz , dışarıdan bakınca gamsız gözükür ama ondan dertlisi yoktur
4-) sevdikleri için yapmayacağı şey yoktur , lakin seviyor olması onların yanlışlarına göz yumacağı anlamına da gelmez , gururunu incitirseniz incinirsiniz
5-) sabırlıdır , her şeyi alttan almaya çalışır ancak kırmızı çizgilerine ısrarla basmaya devam ederseniz burcunun neden 'boğa' olduğunun açıklamasını size fiilleriyle gösterecektir , gözü döndüğünde önünde durulmamalıdır
6-) kıskançtır , sahiplenme içgüdüsü fazlasıyla yüksektir , genellikle dediklerinin doğru olduğuna inanır ve doğrularının yapılmasını ister , onunla olacaksanız benliğinizden bir nebze fedakarlık etmeniz gerekir , ilişkisinde bir kimlik savaşı yaratılmasını istemez , kadınını ve ilişkisini korumak adına kendi başına kararlar verebilir , söylediklerine uyamıyorsanız zaten yürümez o iş
7-) hırslıdır , yapmayı arzulayıp da yapamadığı bir şey yoktur
8-) içindeki çocuğu hiçbir zaman öldürmez ancak genelde olgun bir tutumu olduğu söylenebilir , %90 ihtimalle karşıdakinin fevri tavırlarını nötrleyecek olgunluğa sahiptir , dediğimiz gibi genelde alttan alırlar ama onu sinir etmeyi başardığınız zaman konunuzda %1500 haklı bile olsanız 'seve seve' geri vites yapmanız gerekir , bunu yapamıyorsanız da o adamla olamazsınız

özetle zor bir yapıları vardır , ama uyum sağlayabilirseniz dünyanın en mutlu kadını olma olasılığınız da yüksek , tam bıçak sırtı bir burçtur , kendileri de ya zirveyi yaşarlar ya da dibi görürler , orta karar bir hayat süremezler sürmek de istemezler , ilişkileri de bu yüzden böyledir ya çok mutlu olurlar ya da inanılmaz mutsuz olurlar , standart birini arıyorsanız boğa burcu erkeklerinin üstünü çizin geçin sevgili sözlük bayanları.

not : kadın değil bayan.
tüm günü yatakta geçirebilir ve bundan da fazlasıyla mutlu olabilirler. Buna rağmen diğer burçlara göre biraz da tembeldirler. Seks sırasında yorulmaktansa yormayı tercih ederler. Ancak bir kez ritmi tutturdular mı da uzun süre devam edebilirler. Öyle beş dakikalık sevişmelerden de pek hoşlanmazlar... Bu yüzden boğalar tanıyabileceğiniz en iyi aşıklardan biri olabilir yatakta. Onu baştan çıkartmak için her zaman yumuşak bir ten, güzel bir parfüm ve temiz bir bedene sahip olun. Erotik masajlar, ipek çarşaflar gibi seksi çağrıştıran unsurları da unutmayın!
hangi burcun erkeği makbuldür başlığında kimsenin şans tanımadığı erkektir

erkek gibi erkektir , o yüzden sevilmezler
başak burcu kadınları mıknatıs gibi yapışır bu adamlara. Boğa artı, başak eksi kutuptur; çekerler birbirlerini. Başak kadını boğa erkeğini, boğa erkeği de başak kadınını bulduysa sımsıkı sarılsın asla bırakmasın.
Piskopattırlar bunlar aman ha uzak ola. Uç noktalarda geçer hayatı. Çok sever, çok nefret eder, çok kıskanır. Sessiz olur genelde bunlar. (bkz: en korkulası burç)
samimiliğine, neşesine, olumlu düşüncelerine, oburluğuna, gülüşüne, çekiciliğine, zekasına, bilgisine, bakışına hasta olduğum burçtur.
gereksiz erkeklerdir.
edit: bir kişi hariç swh
ha gülüm?
Boğa erkeği gördüysen arkana bakmadan kaç. Genelde duygusal olur kendimden biliyorum. Birisini sevdi mi tam sever. Birisini sevmedi mi kralı gelse hiç iplemez.
inatçıdır, kafasının dikine gider. sanmıyorum elde edilebilecek bir yapıda olduğunu.

bir arkadaştan biliyorum.

edit: o arkadaş benim!!
sıcakkanlı, ev kuşu, inatçı, sevgisine sadık(pipisi için söz veremez) ve şimdilik iyimi kötümü tam olarak karar veremediğim özelliği fazlaca sex düşkünü.
(bkz: övün ulan övün)

(bkz: geçen yine nasıl övüyorlar anlatamam)

yemek,aşk,para,seks,tutku. özetimiz budur efendim.

para derken, cebimizde olur genelde:)
Burca göre kriter belirlemez tabi ama seçme şansım olursa eşimin boğa burcu olmasını istiyorum. Saolun saolun.
Şu üniversite bitsede evlensem derler.