bugün

kargalar sürüyle , kartallar yalnız , boz baykuşlar eli sikin de uçar.
(bkz: enlarge your brain)
(bkz: inci was here)
bu gün kasımpaşa maçında açtıkları pankartla tv başında gülme krizine sokan taraftar grubu.

görsel
"maç var dediler geldik" sloganı yarmıştır.
--spoiler--
maç trt'de izlenir...
bizim burda ne işimiz var?
--spoiler--

ayrıca;
(bkz: hakem haklı beyler)

yaran oluşum...
koskoca şampiyonlar ligi finali oynanan statta dedeleri çaldırmış olan taraftar topluluğu. oha lan oha.
http://www.dailymotion.co...v_olimpiyatta-dedeler_fun
26 şubat 2011 istanbul bşb galatasaray maçında ibb lehine verilen penaltıdan sonra hakem haklı beyler pankartı açmış makara oluşum. takımım sahada kepazeleri oynamasına rağmen güldüm billa.
yaratıcı taraftar topluluğu. son gördüğüm kareografileri ile yarmışlardır. linki de burdadır;
http://www.youtube.com/watch?v=2GAUgF7PIzM
hareket çekenleri alkışlayacak kadar büyük bir taraftar grubudur.
diğer takım taraftarlarına şişe atmayacak kadar büyük bir taraftar grubudur.
eğlenmeyi bilen bir taraftar grubudur.

bir de bize laf edenler varmış, onlara armağan ediyorum bunu.
sakarya otobüsüyle anlaşmıştım ben ilk başta, sabah 7-8 gibi uyuduğumdan o gece hiç uyumadan sabah olmasını bekledim, olurda uyursam kalkamazdım, biliyodum.
saat 6.30 gibi sakarya temsilcisi panpamı aradım, otobüsün boludan geçip geçmeyeceğini bilmiyodum.
bi sonraki seferde boludan geçmeyeceğini öğrendim otobüsün, kaptan boludan otobandan geçeriz dedi, otobanın neresinden dedim orta şerit diye cevap verdi kaptan, öyle de bi daşşak döndü.
neyse, ankaradan binmeye karar verdim, sabah 7,10da çıktım, kahvaltı bile yapamadım, terminale gitmek için otobüs bekleyemezdim, hemen ankarada olmam gerekiyodu, terminale kadar yürüdüm, çünkü o saatte yarım saat arayla otobüs kalkıyo amına kodum memleketinde.
koşa koşa terminale gittim, hemen ankaraya bilet aldım, daha sonra ankara tayfasının buluşacağı yeri öğrendim, ankaradaki arkadaşımı aradım gelip beni aştiden aldı ve buluşma noktasına götürdü, hala açtım beyler. orada simit falan yedim, daha sonra 1,30da yola çıktık.
yolda biletlerin ücretsiz olduğu haberi sevindirdi beni, ama ücretli olsaydı bile giricektim ben o maça amk.
şimdi bu yaptığımdan dolayı boz baykuş ruhu zedelendiyse amına korum ben öyle işin.

kafamıza şişe attılar, ses etmedik.biz de bilirdik kavga etmeyi amk.bu sefer liseliler değil biz kalabalıktık.
içeride üst tribünden küfür yedik, alkışladık sadece, ağzımızı açmadık.
maç 2-2 olunca 2-2 işareti yaptık.
zıpla zıpla zıplamayan liseli dedik.
yanımızdaki adamı tanımamamıza rağmen kol kola girdik, omuz omuza attık, marşlara eşlik ettik, sigaramızı paylaştık.
fakat yanına 3-4 tane forma-atkı alıp onları stoklayanlar var ya, heh işte onların amına koyim, asıl orospu çocuğu onlar. dönüş yolunda otobüsümüz kaçmıştı, başka otobüse nakil olduk, 100 kişi geldik amına koyim.
ama eğlenmesini bildik, beşiktaş otobüsüne marş söyledik, alkışladık, onlar yine hareket çekti, gavat onlar.
ve son olarak;

istanbuuuuulllll seninleğğğğğ
gel dedin de gelmedik mi ölmeyeeeeeğğğ

özet: paramız olmayabilirdi, 4 tablot yemek yiyen beşiktaşlıların önünden köfte ekmekle geçmiş olabiliriz ama biz oradaydık beyler, boz baykuş siker.
içinde bulunmaktan onur duyduğum grup. ara sıra birbirimize 'napıyoruz lan biz?' diye sormuyor değiliz; fakat olumlu tepkiler alınca aslında doğru şeyi yaptığımızın farkında olup desteğimize devam ediyoruz.

bizi izlemeye devam edin.*
--spoiler--
cehennemde ateşinle kavur bizi belediye
--spoiler--
bugünkü kupa maçında pankartlarla yarmışlardır panpalar.
görsel
görsel
eskişehirspor maçında, es-es bandosuna misilleme yaparak, maça flütle gelmiş oluşum.

görsel
bursaspor - ibb maçında aralarında dahil olduğum, 2,5 tl yerine 15 tl vererek "maç var dediler geldik" sloganlı bozbaykuşlar kaşkoluna kurban olduğum muhteşem oluşum.

helal hoş olsun verdiğim para.

o değil de hukuka giriş kitabı ile beni yarım yarım yaran bozbaykuş kardeşime, göbekli ve sakallı tribün dostuma selamlar olsun.
Süper ligin en kalabalık şehrinin en yalnız takımına sahip çıkıyoruz sloganıyla ortaya çıkmış, sonrasında ibb yönetimi ile temaslara geçerek 50 tl ye kombine ve taksimden olimpiyat stadyumuna ücretsiz ücretsiz servis organizasyonlarını yapmıştır. kombine alanlara ücretsiz orjinal ibb forması da söyleniyordu ama bilmiyorum akibetini henüz. kendilerini klüp yönetimine kabul ettirmeleri takdire şayandır elbet sıkıntılar olacaktır ama incinin özünde herşey eğlence için olduğu düşünüldüğünde bir grup taraftarın oldukça eğlenecekleri su götürmez gerçektir.
kupadaki beşiktaş taraftarları anadoludan toplanıp giden taraftarlardır. çarşı olarak lanse edilmemelidir. çarşı grubunun bir ferdi olarak boz baykuşları severek takip ettiğimizi ve kendilerine saygı duyduğumuzu belirtmek isterim. boz baykuşlar dün gerçekten muhteşemdi. sayıca az olmalarına ragmen meksika dalgası olayı süperdi. umarım daha başarılı olurlar. esprili pankartlarıyla ve hep gülen eğlenen taraftarlarıyla inşallah daha iyi yerlere gelirler. hep aramızda olmaları dileğiyle: (bkz: hakem haklı beyler) *
ibb nin yeni taraftar grubu. inci sözlük oluşumu.
görsel
görsel