bugün

hoş bulmuş yazar. güzel dilekler için çokca teşekkür.
Bosgelmis insallah doldurur yazar.
ne yazdığı belli olmayan boş boş gidecek olan. yavşak medyanın haberlerinden yakın tarihi bilen ötesini de zaten beyni almayan. alamayacak olan da yazar. * birde, sinirini alıyormuş nick altında eleştiren yazarlar. ama sözlükte kimsenin nick altına küfür etme örgürlüğünün olmadığını, ve bu kuralı sike sike kabul etmek zorunda olduğunu bilemeyecek düşüncesiz bordo klavyeli faşist. kendisi hakkında tek kelime etmeyeceğim. daha yeni gelmiş ama nicki gibi boş gelmiş. dolmadan da gidecektir. son yazdığıyla kaale bile alınmayacak cinsten yazarlar grubuna koyduğum köpek balığının etrafında gezen asalak balık türüne benzettiğim yazar.**
ruvo isminde iki kelimeyi bir araya getiremeyen bi dengesize çatmış yazar. olum senin ne karın ağrın varmış böyle şuraya bak battıkça battığın yetmiyo, bide nesil tartışması çıkarmaya çalışıyosun, çocuk gibisin diyeceğim, aklı başında çocuklara ayıp olacak. afkurup durma da bas git.
bir baklava bile almayan yazardır. neyse seksy olması durumu kurtarıyor. çk tllsn cnm ya.
iki üç damar sözle kızları etkileyebilen yazar. bunu hep yapar ve pis pis güler. ahh kahretsin...
not: uykum geldi lan benim.
cok cok iyi yazar. isimlerimiz benziyo diye mi ne ısındı kanım.
Doğum gününü en içten dileklerimle kutladığım yazar.

iyi ki doğdun.
Boş bir yazar.
Amini yerim, askim yazar.
cidden boşgelmiştir geri gitsin mümkünse. milletin nick altına hakaret yazmakla adam olunmuyor.
"foşik" yazar.*
gene bir kürt bombasıyla karşı karşıya kalan yazar.

adamın nick altına, ( övüne övüne belirttiği) kürt olduğunu belirttim. gelmiş hakeret diyo! tamam biz de biliyoruz kürt olmanın insanlığa hakaret olduğunu ama gocunucaksan övünme.

sen normal kürt de değilsin pkk itisin leş!
pkk 'lılara bulaştığı için çaylak olmuş yazar. milliyetçi yazarlar birliği olarak üzücü kaybımız. ama bu modlarin her zaman yaptığı iş şaşırmadık.
yat zibar artık sabah kalkamayacaksın. sersem herifin teki.
vites topuzu kavramayı erkeklik sanan yazar.
legend eleştiriye mağruz kalmış yazar.

tamam canım kardeşim hadi işine.
Boş yazar. Bilmediğiniz bir boş yazar varsa o budur.
güldür güldür izleyip gulebiliyorum.

sanırım depresyona girdim. neden böyle oldum bilmiyorum.

ağlayacağım şimdi.

edit: burası itiraf başlığı değilciler gelmesin. beni yalnız bırakın.
(#26315384)

counter taktiğimiz aynı olan yazar.
aşırı beşiktaş sevgisinden ötürü zaman zaman futbol konusunda objektif yorumlar yapmakta zorlandığını fark ettiğim yazar. futbolun tüm renklerinin siyah ve beyazdan ibaret olmadığını belirtmek isterim.
kendisini donuza eklerken sözlüğe donuz butonunu kazandıran zall" a teşekkür etmek isterim. kendisiyle artık diyalog kurmayacağımı belirtir, sözlükte iyi zaman geçirmesini dilerim.
aşırı beşiktaşlılık falan bahane, yazacak cevap bulamayan bazı arkadaşların donuza eklediği yazar.

not: donuyorum.
Melek adeta melek. Arkadaşlar sırf sinan Akçıl konserine gidemiyorum diye gidip video atıcak yane düşünün. Gerçi atmasa da olur düşünmesi yeter.

Ayrıca Beşiktaşlı. neden bu kadar iyi kalpli olduğu belli yane. Ah beşiktaşlılık...

Bir yazar. Çooook iyi bir yazar.
Özel mesaj yoluyla bana küfür etmiştir. Moderasyona bildirilmiştir.
koş aileni uyandir evladım onlarada söyle, baba bana küfür ettiler de koş.