bugün

minik, renkli şekerlemelerinin geneline verilen isim.
fr. seker
(un)
yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
en az 10 alex ettiğini düşündüğüm olips.
10 alex değil 10 nouma eder kendisi. hem de her yönden. zaten alex futbolcu değil be abi.
transfer piyasalarında bir adam bile etmediği söylenen yazar. bak adam değil demiyorum. adam etmezmiş diyorum..
beşiktaşlı olmak başlığını foruma çevirmekte kararlı olan yazar. son atılan her 3-4 entryden biri kendisine ait ve hep diğer şahıslara cevap niteliğinde, bununla da kalmayıp kendisini ilgilendirecek derece subjektif. bir de forum tarzı tabii.

ayrıca, çatla da patla ulan. hazımsız.

edit: beşiktaş, beşiktaş taraftarı ve şimdi de beşiktaşlı futbolcular. hepsine bok atan yazar.

(bkz: fabian ernst/#5288491)
Efes Pilsen'in kendisi için maden suyu üreteceğini açıkladığı yazar.
hazımsız yazar. ekrem dağ'Lı, ibrahim üzülmez'Li, sivok'Lu kadronun kendi takımına kupa finalinde 4 gol atıp, ligde de 10 puan fark attığından bihaber heralde.
hakkında uzun uzun yazmaya gerek yok, seviyesiz bir yazar.

ilk defa sözlükte bir adam hakkında olumsuz entry girdim, ama hakediyor yahu.
ağız dalaşına girmek için yer arayan yazar.

merak etme dostum, 3 sene boyunca ne kışkırtanlar çıktı da onlarla atışmadım. bu saatten sonra da saçmasapan bir "takım ezmece" olayı yüzünden atışacak değilim.

haydi eğlen şimdi gönlünce.

ha bir de, beşinci nesil trolldür kendisi.
Beşiktaş'tan yana kuyruk acısı olduğunu açıkca belli eden yazar.inanmıyorsanız anlaşılmamış entry lerini bi kontrol edin.

Ha ayrıca beşinci nesil troll ifadesi de tam olarak tanımlamış bu şahsı.
Sarkiyi seviyorum ama sarkinin en guzel yeri baslangicta i'm era dedigi kisim bence.

Bir de bu kizin dansi guzelse eger shakira'nin la tortura klibinde yaptigi dansa bir sifat bulamiyorum. Dans bir din olsa peygamberi shakira olurdu herhalde.